Zasa som to pokazila..

Príspevok v téme: Zasa som to pokazila..
ladyinred

Mám bulímiu, dva dni sa ako-tak držím a potom to celé pose.iem - aj dnes, doobeda som sa držala, nič som nezjedla, len som pila kávu a poobede zasa nebol nikto doma a ja som sa prežrala jak sviňa a vracala som aj 10x...proste ja keď sa nažeriem až do prasknutia, vyvraciam sa a idem na to znova a tak stále dookola, až kým nie je špajza a chladnička prázdna...sa hanbím za seba...vždy keď ráno niekam idem, celý deň sa držím, jem len ovocie a pijem kávu s mliekom alebo cappuccino, a akonáhle prídem domov, príde na mňa strašná chuť sa prejesť...nie, to nie je hlad, ten už vôbec nepociťujem...myslíte, že je to tým, že doobeda aj do 16. hodiny nič poriadne nejem? Myslíte že by som mala ísť na liečenie? V nemocnici som už bola x-krát, v BA aj v Pezinku, nepomohlo to...poraďte ako z toho von, som už zúfalá, nechcem prísť o zuby!!!!!!

kyblik.

nieco ako: "poradte mi, striham si mihalnice, ale tym padom su stale kratsie a kratsie :( co mam s tym robit? chcem ich mat dlhe"
...no tak si ich nestrihaj a budu dlhe = priama umernost...nehladuj a nebudes sa prejedat = tiez priama umernost