Spomienky potrebujem pomoc

Príspevok v téme: Spomienky potrebujem pomoc
takaprezyvka

ahojte prosim vas asi posledny tyzden alebo priblizne stale len tak z nicoho nic ma napadne nejaka spomienka z minulosti obcas je starsia obcas mladsia niekedy aj uplne stara aj z pred 5 rokov a ta spomienka nema vobec ziadny vyznam niekedy je to len taky urivok neni to zaciatok Schizofrenie alebo niecoho podobneho mam 15 rokov neviem co to moze byt a dost sa bojim...Casto byvam aj odtrhnuty takpovediac od Sveta...ako keby to bolo len kreslene ale vidim to normalne vsetko

Takaprezyvka

pred chvilou zas namna taka spomienka prisla asi z pred 3 rokou pocuvam hudbu a zrazu ma len tak napadne...nechapem preco...ale je uplne bezvyznamna ale neviem stale pochopit preco ma len tak napadaju spomienky.

sjbf

Bud rad, ze mas nejake spomienky. Schizofrenia to urcite nie je. Zbytocne riesis uplne normalnu vec. Menej sa v sebe ryp a viac zi.

takaprezyvka

Neviem lebo je to dost hrozne... len tak ma nieco napadne bez podnetu v hlave nejaka spomienka a nechapem tomu...

Zu.za

nemusis sa vobec bat, tvoj mozog si trenuje spomienky pre dalsie roky ;)
a pamataj, kazda myslienka ma svoj vyznam, len ty ju este nevies spracovat, mozno je to nejake znamenie, skus si lepsie vsimat, ci to nesuvisi so situaciou, ktora ta este caka, u zien sa takemu vravi intuicia ;)

Takaprezyvka

takze to schizofrenia neni?? ani zaciatok?? lebo to zacalo po dlhych dobach rozmyslania s ktorymi som uz prestal...alebo niekedy pocujem proste niekto namna krici napriklad mama a pocujem ako keby ozveny v hlave... ale tie viem hned zastavit neviem stale prist nato co to je

Takaprezyvka

ale nekedy hlava chce rozmyslat uplne nasilu... ale nevie si spomenut tak vtedy nato kaslem =) alebo ked nieco vidim tak hned hlava rozmysla niekedy ani nevie nacom tak tomu nechapem

janab

Schizofrenik určite nie si, je to úplne v pohode, že si spomínaš na nejaké okamihy..ked budeš mať toľko rokov čo ja, tak určite si budeš aj viac pamätať a budeš celý happy, že si to vôbec pamätáš..a od sveta odtrhnutý..niektorí snívame aj za bieleho dna..a je to aj prospešné duši...takže sa tak nekontroluj, ešte si na to mladý....