KCAL

Príspevok v téme: KCAL
smajliQa

ahojte baby :)

tak ma napadlo, co keby sme si sem napisali nejaky ten receptik, dietny.. vhodny trebars na obed..ktory ma minimum kalorii...viete, mna uz prestava bavit dokola jest stale to iste..to osvedcene ze co ma malo kcal....co keby sme sa podelili s ostatnymi o nieco normal, uvarene, ale dietnejsie....nech mame z coho vyberat :)

mozme si tak spolu ratat aj kalorie,,,, cize si strazit prijem a podla toho mat aj vydaj :)))

ktora bude prva?:)

alchamilka

a k tám brusniciam su vynikajúce na močové cety a majú plno vitamínu C a zaberajú aj proti zubným kazom takže správna voľba... ja som mala problémy s močovými cestami a práve brusnice mi pomohli

alchamilka

iwus93: mám v pláne ísť nakúpiť oleje rakytníkový , ľanová počula som samé chvály a čo ty?? pozrela si tie minerály ... uff tá extra zdravá výživa čo aj na kore víde draho taký džús ma zaujal ale 5000nedám za džús

alchamilka

iwus93: to tvoril odborník na výživu tak si hej

sušené brusnice mňááááááám ja som si strašne obľúbila goji to by som jedla na kiláá

alchamilka

iwus93: nemáš rada vajíčka? no neviem
tekuté minerály cez net...43€mineraly.websk.net
ja si chcem kúpiť aloe vera gél víde lacnejšie a o dosť tie tekuté minerály stačí 1-2krát do roky tie flasky pozri stránku je super
no a či tam dáš tabletku alebo prášok je jedno čiže normálne spirullina v tabletkách a pomrvíš a máš prášok :D

alchamilka

teraz akurát ma napadol recept ako začať skvelý deň (veľa energie)

1banán
1pomaranč
mago , alebo jahody ale aké ovocie máte po ruke
1surové vajce najlepšie organické , alebo "domáce" ak chováte sliepky niekto z vašej rodiny
1lyžica ovsených vločiek
1lyžica mandlí
1lyžica medu
jogurt biely s kultúrov alebo mandľové mlieko
trochu vody
zelený prášok napr. chlorella alebo spirullina
tekuté minerály
1lyžica za studena lisovaného oleja - olivová laebo mandľový to je na vás a dobre rozmixovať dobrú chuť ;)

alchamilka

Lucii: jasné , obedy sú najťažšie :/ + pridaj zelený čaj skvelý zdroj antioxidantov najlepšie sypaný a čím viac šálok tým lepšie