Asi ma nabúchal

Príspevok v téme: Asi ma nabúchal
kikuš

začala som brať antiku 24.10.-nedeľa ráno v prvý deň menštruácie.. Krámiky mávam tak 4dni.. a 28.10. v stredu som bola s priateľom a už sme išli naplno sa milovať a aj sa do mňa urobil.. je tam šanca že by sa niečo stalo?beriem Artiziu..myslím si že by sa nič nemalo stať..ked ju od prvý deň menštruácie beriem..len ešte ja stále trochu krvácam každý deň.. je šanca že sa niečo stalO? poradte prosím.

civediamo

no najmudrejšia sa ozvala:))ano 28/7 je pravidelne,že ma každa iny je druha vec,,,,a ked je každa žena chranena od prveho dna užitia prečo je tolko tehotnych žabiek ktore si toto iste mysleli :))

ja som sa pytala gyn.ked som začala s antik.povedal "každa žena by sa mala chranit ešte 7 dni od začatia uživania antik.",,,,alebo ty si doktorka vied že to tak presne vieš čo si tie tabletky testovala :)))))

lioness_01

len pre objasnenie prípadu a pre doplnenie informácii pre takých ako je napr. civediamo - ak sa HAK začne užívať v 1. deň menštruácie , je užívateľka chránená od 1. dňa UŽITIA ! ! ! nie od prvého dňa po menzese... :D :D :D

lioness_01

civediamo - od kedy je bežný cyklus 7 dňový? cyklus - pokiaľ viem, je u každej ženy inak dlgý - v priebere však 28 dní, ale ty si zrejme myslel/a menzes, ale ani to som ešte nepočula, aby bežný menzes trval 7 dní... dobrú kravinu si vyprodukoval/a :D

civediamo

xyxyz-maš pravdu,že ked sa začne brat v 1den menštruacie tak hned po si chranena,ale tam sa rata s bežnym 7dnovym cyklom a nie 4dnovym vieš

civediamo

"""nabuchal"""!!!!to je vyraz hodny buducej pravničky fakt:)))no moja treba čitat letak kym začneš niečo uživať,,,ale väčšinou treba prvy tyžden uživania použiť aj inu ochranu,,,tak dufaj že "ťa nenabuchal":)))lebo si doštudovala

leaaa

Nie je uvedene v pribalovom letaku, ze pocas prvych 7 dni uzivania HAK treba mysliet aj na inu ochranu??? Pred par rokmi to tak bolo, neviem, mozno je doba pokrocilejsia a ochrana je uz od 1. dna uzivania HAK

lioness_01

ja si myslím, že kikuš nám touto témou chcela povedať, že je budúca pani právnička... "spánombohom" aj s takouto právničkou... :/