Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vase Hobby / Tipy na volny cas

Príspevok v téme: Vase Hobby / Tipy na volny cas
leaaa

Zaujimalo by ma, ako travite vas volny cas. Mam na mysli nieco, nejake vase aktivity alebo zaluby, ktorym sa venujete vo vasom volnom case. Nemam na mysli pozeranie futbalu, PC, fitnes, atd... Napr, ci nieco zbierate, alebo sa venujete niecomu intenzivne, hoci aj amatersky pre vas dobry pocit a vas zaujem, co vas naplna. Dakujem za vase prispevky...))

joni_

knihy, klavir, prechadzky v prirode a fotografovanie, vyroba obvazov do polnej nemocnice v Afrike, nemcina, pisanie blogu....

cajik

vela citam (nielen knihy, ale aj vselico na nete), rada chodim na prechadzky, vylety, a moje klasicke hobby: malovanie, a rozne take tvorive techniky.. :)

Slobodna

psy, príroda, prechádzky, cestovanie, šport, sex, knihy. Sú to najmä záľuby, ktoré podporujú môj osobnostný rast.

bibi123

psa, moje auto-soferovanie na vyvetranie hlavy-samozrejme ked su prazdne cesty:O))), drotikovanie napr. stromcekov stastia, modelovanie z fimo hmoty, malovanie, v lete tenis

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vase Hobby / Tipy na volny cas - Fórum - ZDRAVIE.sk