vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: vypadavanie vlasov
adusha

Dobry den. Uz asi mesiac pozorujem ze mi (aspon podla mna) nadmerne vypadavaju vlasy. Neviem ci sa mi to len zda lebo ich mam dlhe a aj ked ich vypadne napriklad 5 zda sa mi ako by ich bolo 20.. Neviem ci je to rocnym obdobim alebo cim,ale viem ze pred tym mi az tak velmi vlasy nevypadavali.. Vzdy ked sa cesem tak mi zostane na kefe dost vlasov.. Takze by som sa chcela spytat ci nepoznate nieco co by vypadavanie umiernilo. Teraz pouzivam sampon head&shoulders proti vypadavaniu,no nejak sa to zatial nezlepsuje. Dakujem za akekolvek rady.

adusha

ten timotei mam aj ja ale na hnede vlasy tak neviem ci mi nieco pomoze.. a prosim ta kde sa da zohnat ten annemarie borlind, alebo by mohol stacit aj obycajny zihlavovy sampon?

KatePerry

Mne tiez strasne velmi vypadavali vlasy, zvlast tym ze ich mam kucerave, vzdy ked som si do nich siahla rukou, mala som hrbu vlasov v ruke. Tak isto ked som sa raz za par tyzdnov s prche rozcesala, tak to bolo neskutocne vela vlasov! Snazila som sa brat zinok, bola som aj na odber krvi, vsetko v poriadku. Predtym som pouzivala sampon Loreal, ale po dlhodobom pouzivani som mala z neho lupiny. Potom som si kupila timotei, ale suchej pokozky som sa tiez nemohla zbavit a vypadavanie neprestavalo. Teraz pouzivam ceramidovy sampon annemarie borlind a vlasove fluid a mozem povedat ze mi ovela menej vypadavaju vlasy, a nemam vobec suchu pokozku.