Problem s dievcatom

Príspevok v téme: Problem s dievcatom
zaláskovaný

Dobrý deň.. najskor sa chcem ospravedlnit ak som zle zaradil temu...

Problem.. jedno dievca sa mi strasne paci myslim ze ju lubim som z nej mimo a citim sa pri nej uplne fantasticky.... neviem ci je to aj z jej strany ale vravi ze nam je vonku fajn len nechce chodit von lebo sa sklamala vo vztahoch a chalana nechce.. dalej mi povedala ze lubi chalana ktoreho nikdy nebude mat.. ja sa chcem spytat ci sa mi vobec oplati sa pri nej drzat.. enchcem sa jej vzdat je pre mna to najkrajsie a najlepsie a este je probelem ze nchce mladsieho a som mladsi o 10mesiacov .... :( Prosim o pomoc :( :(

janekMY33

pri takej sa nedrz taka ta iba natahuje ver mi keby stretla toho praveho tak by jej nevadilo ze aj s niekim chodi a ani to ze mala nestastne vstahy

natika045

ahojky zaláskovaný aj ja mám o 10 mesiacov mladsieho chalana , a vobec mi to nevadi ... este ho milujem viac lebo ho mozem ja učit :-P hehe :)

zaláskovaný

18 a 17 o par mesiacov a ja na nu netlacim nieje dobre ked sa tlaci na pilu a nenutim ju.. by som bol rad keby apson von spolu chodime ked uz nic viac :(

wešTica

no moj zlaty...co tebe poradit..??ja na tvojommieste tak ju uz asido nicoho nenutim..nech siprejde hlavouaporozmyslaako to vlastne vsetko chce....pretoze ked ju budes stale stymito vecamizatazovat tomoze byt medzi vami este horsie a uz ani vonku nebude ffain tak ako ti powedala...budtezatialdobrííkamarati a uvidis co cas ukaze..:-)..hm...:P..