Káva a chudnutie

Príspevok v téme: Káva a chudnutie
ladyinred

som závislá od kávy, denne vypijem aj 5-6 šálok kávy 2v1 s mliekom a umelým sladidlom, myslíte že je to veľmi škodlivé? A priberá sa od takejto kávy? Stravu som obmedzila na minimum, som na ovocí, zelenine, bielych jogurtoch, graham. rožkoch a ovs. vločkách, no a na spomínanej káve...ale vôbec nechudnem, kde je chyba?

MetallicA

no ved ale ked tak veľa kávu piješ, tak si daj radšej normálnu s trochou mlieka alebo aj nie, to nemá skoro kalórie a ku tomu horálku:D

ladyinred

Metallica: áno, energia je porovnateľná s Horalkou, ale je to prepočítané na 100 gramov, a Horalka má 50 g ale káva len 10 g, takže to by som musela vypiť tých káv až 5!

MetallicA

tak za prvé: ty už prosímťa nechudni:D
a za druhé, ked si dáš takú 2 alebo 3 v 1 tak si daj radšej horálku to má približne takú energiu aj ked to znie trochu neuveriteľne ale všimni si kalórie na obale

ladyinred

keď si dávam kávu 2v1, viete mi povedať jej zloženie? Vraj glukózový sirup, stužený rastlinný tuk, to nie je moc zdravé...ale veď to nepijem na litre zasa...

rew

ladyinred> 'chyba', ako to nazyvas, je v tom ze mas celkom vyraznu podvahu a aspon tvoje telo sa snazi prezit ked uz mysel nie je v poriadku.. a osobne si myslim ze ta kava ti velmi na zdravi nepridava.. :(