prosim o radu

bibi123

mna zas ta azia az tak nelaka(to bude asi kvoli tym filmom-v kazdom daju niekomu nieco do batoziny a je odsudeny na dozivotie, co sa Ti vlastne moze stat aj na Slovensku:O)))) ), ale take thajske masaze kazdy den-dala by som si povedat:O))) cez pelikan mi naslo letenky za 570eur, co je v pohode cena... a na take miami sa da ist aj na vlastnu past, co by som sa do thajska bala...

lost

Ja by som takto zasiel napr do thajska, alebo filipin.. udajne je to tam brutalne lacne a zaroven na urovni..

kamos mi posielal taku fotku, ale neviem kam som ju dal ak som ju vobec ulozil

2000 libier mesacne, sukormny bazen, vyhlad na plaz (ale mal tam stromy), luxusne vybaveny dom..

"phuket" ostrov, sa mi zda, ale je viac, boli casy ked som toho googloval cez celu noc :D

prose nechapem ako mohli moji rodicia zaplatit 1000eur za tyzden dovolenky v chorvatsku (3 alebo 4 boli).. ked som im povedal ze za tu situ cenu by mohli mat vlastny domcek na plazi, len zirali :D

ono je rozdiel platit cestovke za KUS a brat CELY dom za jednotnu cenu.. to iste kajuty na vyletnych lodiach... clovek to prenajme cele a je to pre dvoch/styroch ludi...

a tie beach villas su povacsine od 4 ludi, cize ono je to technycky 250-300eur/osoba/mesiac !!! sialene lacne, i ked plus letenky.. to neviem co by vyslo...

inac januar je perfektny na juznu aziu.. a mozno aj dec-feb, ako som cital

bibi123

no lost, teraz si mi normalne tukol myslienku, ze fakt si nieco take na 2mesiace prenajat, ked je to take lacne... ale co moj psik, na lietadlo vazi vela a neviem ako je to s lodnou dopravou malych oblud:O)))) a moje auto??? Nechcelo by sa mi tam jazdit na bicykli:O((( ;O))))))
tie kosacky su fantasticky napad, ktovie, ako to funguje v praxi:O)))))))

lost

Tak mozno toto:

www.beactive.sk

No a 10 metrov od jedneho suseda a 10 metrov od dalsieho :D clovek nikdy nevie komu "zasibe"

Alebo klasika:

www.jonco48.com

To uz by som mal zahradnika :D (pozemky su drahe, ale pracovna sila lacna :) )

mimochodom, taky najom z beach villa je od 1000 eur (priamo na plazi), mesacne..!!! a nieco luxusne okolo 2000eur .. a vyssie :) .. ale tak, niektore ani neviem ako to pomenovat, to uz je pomaly ako mikrodedina, ked ma clovek 10-15 clenov v rodine ,tak sa da pomaly polostrov az ostrov prenajat za 150000/tyzden :D a vyssie :D

ale ten domcek za tisicku mesacne by som bral... to musi byt genialne, aspon na 2-3 mesiace dovolenky :)

bibi123

jeeeej, to je krasne:O))) uz si nas viem predstavit, ako platime najom z predaja nanukov:O)))
2000??? a kto by to kosil???:O))) to uz potom 10koz miesto psa, aby Ti travu spasali:O)))

lost

wow 300K :D
to je sialene...

nechapem co je na BA take drahe :D

i ked je to pekne mesto a hlavne centrum, ale.. co som ja pocital, ak by som chcel vacsi pozemok (rozumej aspon 2000m2 nech sa pes a deti vedia blanzit, nech mam kam dat bazen a tak :) ) tak to by som asi nemal sancu :D 500-1000tisic a viac by to muselo stat :D

ale zase zivot na dedie nie je nic moc, jedine nieco medzitym, alebo na okraji mesta, kde je rovinka (myslim pozemok) a pokoj :))

miami... zatial som to nepozeral :D

ale mozno toto by nebolo odveci >

www.bvi-vacationspots.com

ak ma clovek stastie, da sa zohnat aj pod 300K :) nenasiel som ziadny taky "sokujuci" obrazok, ktory by netrebalo komentovat.. ale myslel som na take.. ze plazovy dom (beach villa) .. ale udajne by tam clovek dlhodobo zblbol :D
ale mohlo by byt zaujimave :D

bibi123

lost-netusim, kde to tam je. Mari sa mi, ze som nieco stavat zbadala tam pri tom tescu...
ved je to smutne. Hlavne teraz, ked je akoze este kriza, tak by tie ceny mali byt uplne niekde inde... hlavne pozemky v BA su predrazene, ze uz normalne uvazujem, ze kupime niekolkorocny dom aj s pozemkom v Rajke:O))) Bratranec teraz dostaval dom, nie je moc velky - 4izby + KK, 2kupelne, garaz a vyslo ho to skoro 300 000bez pozemku, co je velmi deprimujuce, musim sa ho spytat, ci to nestaval zo zlatych tehiel:O)), lebo nechapem, co moze byt na tom materiali az take drahe... normalne sa oplati kupit 5-15 rocny dom viac, ako stavat... a kupovat niekolkorocne tehlove byty ako novostavby... tak trosku zaobchoduj a bude:O))) uz si nam vybral apartman na miami?

lost

Toto ma sa mi zda lepsiu lokalitu, ale zase 100 ludi 100 chuti, je to blizsie k centru a zaroven blizsie k "ludstvu" .. relativne.. :)

lost

Ale tusim ze v petrzalke stoja nad 100K, popripade 4mil SKK novostavba na urovni , 60-65m2 dvojizbak..
to by bolo aj celkom fajn, ale kde naberiem tolko eur :)