Chalan, zmätok, čo s tým?

Príspevok v téme: Chalan, zmätok, čo s tým?
Zmätená...

Takže...na konci prázdnin som raz stretla jedného chlapca, všimla som si, že po mne pokukuje. Boli sme "vedľa seba" asi pol dňa (radšej nepoviem, kde :D), mala som ho na háku, nekecali sme spolu, ale zapamätala som si ho (výrazný typ). A on si zapamätal mňa (tiež výrazný typ :P). Začiatkom septembra som zistila, že chodíme do rovnakej školy (dovtedy som ho vôbec nevnímala), aj mi to bolo trápne... Pomerne často som ho stretávala na chodbách, pokukoval po mne (lebo si ma pri jednom trapase veľmi dobre zapamätal), trochu aj ja po ňom :P. Začal sa mi páčiť :-/. Proste keď ho vidím, niečo sa vo mne "rozhýbe", nie je mi ľahostajný (bože, veď ho ani nepoznám, len z videnia). Aj dnes som ho dvakrát stretla v škole, ale nemala som odvahu pozrieť sa mu do očí. Ignorácia. Neviem, ako som na tom...možno sa mu naozaj páčim, možno si ma len zapamätal... neviem... proste "niečo" ma na ňom neskutočne priťahuje, nejaké vyžarovanie alebo čo... Chcela by som ho spoznať, lenže neviem, či by to malo dáky zmysel (sama neviem, či by som s ním chcela "niečo" mať). Proste parádny zmätok v hlave. Najradšej by som na neho zabudla, ale nedá sa vytrhnúť z mojej mysle :-/. Ostatných chalanov si nevšímam, zaujíma ma len ON... Čo s tým? :-/ Ďakujem...

Zmätená...

Lenže problém je v tom, že ja vlastne ani neviem, či by som s ním chcela niečo mať. Nechcem byť bez neho, ale ani s ním... Zmätok, sama neviem, čo chcem.

janka24

ach,tá puberta...a tie nové lásky a pokukovanie po chalanoch .-)budeš nad tým rozmýšlat celý rok a pootm príde leto .-)