PROSIM O RADU STARSIE A SKUSENEJSIE OSOBY VO VZTAHOCH!!!!!!!

Príspevok v téme: PROSIM O RADU STARSIE A SKUSENEJSIE OSOBY VO VZTAHOCH!!!!!!!
WASHING MACHINE

Asi v kazdom vztahu pride raz obdobie ked obaja partnery,jeden skor ,druhy mozno neskor zacnu rozmyslat nad tym,ci sa vobec maju radi,ci ma ich vztah vyznam alebo ci by nechceli byt s niekym.I ja som mal taketo obdobie.Cele dni som rozmyslal nadtym,ci ju lubim,ci ma vobec vyznam byt s nou atd.No postupom casu som sa dal dokopy.No prislo to co som vobec necakal.Moja priatelka preziva toto iste.Cele dni sa trapi,hovori,ze nevie ci ma lubi atd.Bojim sa strasne,ze ju stratim.Bojim sa ,ci sme sa NEPREJEDLI seba samych.CHCEM SA OPYTAT,AKO MAM PREZYT TOTO OBDOBIE,CO MAM ROBIT ABY TO NAM OBOM PRESLO,LEN MI NEHOVORTE,ZE POROZPRAVAJTE,NEMYSLITE NATO A INE VECI.DAKUJEM:)

lola3

w.m. ak som pisala aj ja som o vztahu pochybovala a dali sme si taku pauzicku, a trocha sme sa aj rozhadali...dali sme sa zase dokopy..no po tyzdni to tu je zase, znova pochybujem...takze neviem ci to odlucenie pomoze...

machulka006

WASHING MACHINE: to iste...aj moj ma 16, ja 17.slo nam na pol roka a prisla kriza............neboj, bude dobre

redika

Ja viem, že ťa to dosť trapi,predpokladam že je to váš prvý vztah navzajom, a nevieš ake to je vo vztahu, co mas ocakavat, co je normalne ako u kazdeho co nie..atd tak nad tym rozmyslas. lenze co som poznala pary stredoskolakov vo veku 16ako vy,tak mali presne take iste dni a vztah ako pises..ale vies co ine si predstavujes?ono v beznom zivote v praxi to naozaj tak funguje, trocha stereotyp, vaše chodenie vo vasom veku sa nicim nevymyka z normalu..myslim ze by si jej mal povedat, ze ju nechces stratit ze ti na nej zalezii a ze si uvedomujes ze je to trocha jednotvarne, ale ze nie ste jediny ze je to tak skoro u kazdeho medzi vasimi vrstovnikmi ale ze chces aby bola s tebou stastna a spolu mozte vymysliet vylety-chodte vlakom do najbliz.mestecka sa sobotu prejst, do kina ..cim bude viac spoloc.zazitkov, budete si mat stale co povedat, smiat sa..tak casom si uvedomite ze sa mate radi, je vam spolu dobre a prestanete nad tym "meditovat". Drzim palce.

WASHING MACHINE

No to som rozmyslal dost nadtym,ze mi sme spolu kazdy den.Napr taky nas den.Rano vstanem do skoly,idem ju pockat,ideme spolu do skoly,sem tam cez prestavky sme spolu,potom ideme spolu domov,na obed.Potom ju odprevadzam,sa rozpravame,teraz je zima,tak sme sem tam u nej alebo u mna.Potom sa naucim a okolo siedmej sme zas spolu.Cez vikend,idem do kapely www.wm.tym.sk a tak sme zase spolu,sa prechadzame do pol noci.Ked sa mi nevzdime,je to ojedinelost.A tak to tahame uz polroka aj nieco

redika

ahoj W.M. tiež si myslim že je to vcelku normalne, najhoršie je ked zacnes vo vztahu rozmyslat, spekulovat, kalkulovat-mam alebo nemam rad, ma to vyznam..atd..lebo v konecnom dosledku sa aj tak srdcom zariadis...a to ze ju naozaj lubis zistis-tiez aj z mojej skusenosti- ked pride cas ze budete od seba..ja som takto "meditovala"rok nad mojim frajerom, usla som mu do Irska a tam som zistila ako mi chyba a ze ho skutocne lubim, aj teraz sme na dialku a velmi mi chyba..ono ked su dvaja kazdy den spolu tak jasne ze to tak intenz.necitis a je to trochu aj o zvyku..atd..ale hlavne nad tym naozaj nerozmyslaj,aj tak na nič neprideš,láska je o všetkom možnom len nie o logike...riad sa tým co citis pri nej,ak su to pocity pozitivne tak to neries, ste ešte mladučkí a užívajte si spoločné chvíle.

WASHING MACHINE

Ako mam v riti celu gramatiku,su vacsie problemy ako nejaka gramatika.MAM 16 A PRAVE IDEME S PRIATELKOU NA POL ROKA,ALE KED SI TO TAK ZOBERIEM SME SPOLU 8 MESIACOV

janicka4321

pokial nie su deti a nieste manzelia,je to jednoduche.Kedze si nieje ista laskou k tebe urcite nebude namietat a ak ano tak je jasne ze Ta lubi