šikana

Príspevok v téme: šikana
Truffla

Ahojte som na novej skole, strednej mam 16 . . .

Na zaciatku bolo vsetko v triede super... ale zrazu sa zacali ku mne baby divne spravat, zacali ma odstrkovat atd... A mame tam jedneho spoluziaka, ktory kazdeho uraza a robi sa ze je nieco viac. A je spatny. A on urazal kazdu babu.... ale zrazu zacal urazat LEN MNA ! Stale ma ponižuje, zhadzuje, nadáva, bojim sa prihlasit na hodine, lebo stale ma blbe poznamky.. Na ulici zastavuje cudzich ludi a hovori aka pi*a to je pred nim ze to som ja a zacne o mne vymyslat... Ludom v triede zacal hovorit o mne, ze som lesba, ze sphujem kamaratky atd... a vsetci mu uverili lebo to tak dokazal podat--- A dnes ked som sa dozvedela.. ze nikto sa kvoli tomu somnou nebavi.. a naschvalti ludia este predomnou ma ohovaraju... Tak ja som sa dnes uplne zrutila :( Cley den som nic nejedla, preplakal som ho, je mi strasne zle... Citim sa horzne... Rodicom aj triednej som to uz povedala a bude sa to riesit.... teda uz sa ale on sa nemeni...
Nemam chut zit :( Som uplna chudera :(((

Ako si mam ziskat baby spet? Aby mu neverili ? Aby ma mali znovu radi ? Porism o radu ja som zufala !!!! :((

Bojim sa chodit do skoly.. strasne !!!

janka24

vobec nie je pravda,že ty si chudera ,ako to píšeš..ale to skor je on chudak a to dost-ako normalný človek može ist po ulici a vraviet o tebe ,že si p--a?Keby som to počula od nejakeho chalana ako takto zhadzuje dievča,tak by som si skor o nom ako o tebe pomyslela niečo.
Vieš,takáto skúsenost z teba može urobit iba silnešjiu ženu,pretože aj dopselí vedia byt krutí.Ja mám 25 rokov a neiekdy sa mi ani nechce íst do práce,ked vidím ako tam každý každého ohovára.Je tažké byt v triede celý den s niekým ,kto si o tebe myslí iba negatívne veci,ale musíš sa nad to skúsit povzniest.Ja som takto na kraji stala na základnej škole,ked si mna ako terč vybrali spolužiaci,len rpeto,lebo som bola tichá.Ked sme už bolu v osmej triede,zrazu sa aj o mna začali zaujímat chalani aj baby,lebo som akosi začala mat pohotové vtipné odpovede...Oni tiež z toho vyrastu-niektorí nie,ale ty si ich neber k srdcu.Určite máš kamarátov aj mimo školy,alebo rodinu,surodencov,ktorí ta možu podržat a dodat ti sebavedomie.

janka666

Povedz mu párkrát :..ty chudák primitívny, už nevieš čo na mna nakydať ako nepravdy?..ty zakomplexovaný puberťák..proste stále mu to slovne vrátiť. Myslím si, že začne urážať, takže ak sa to bude vyšetrovať v tŕiede, tak treba trvať na konfrontáciách, ved spolužiaci sú svedkami, ale riešiť to v spolupráci rodič-škola je nutné, pretože ťa to psychicky ubíja a chceš doštudovať v pohode. Každopádne konfrontovať s triedou a triednym profesorom + rodičia a dalej, čo jeho rodičia? 16r. pubescent s ktorým narába puberta, nevie čo so sebou len ničiť život dievčaťu. On sa svojím blbým správaním chce stále zviditeľnovať, takže je zakomplexovaný a tebe ničí život. Mne keby že to robí, tak ho dám zbiť.

bibka1

kym sa nechas ponizovat a nijako mu to nevratis, ostatni ta budu nadalej odstrkovat a smiat sa z teba..musis najprv poriesit jeho.

Truffla

Ale nevadi mi az tak on ... Hlavne to ze ma v triede odsudili :,-(
ako si ich ziskat apet ? On ich proste nahuckal !! :((

qqqqqqwerew

Ked zasa zacne ti robit zle, tak mu odpovedz pred ostatnymi,ze ci je gay ked musi robit zle dievcatam,ze si si to vsimla...to by ho malo zruinovat,ak nie tak,ze ci sa citi menejcenny,ked musi druhych urazat,ze ci sa citi lepsie ked ta uraza,ze ho lutujes...a ak stale neprestane tak sa naser a surovo ho kopni medzi nohy,na nich nesmies diplomaticky,lebo tim sa ukazujes ako slaba v ich ociach,musis byt nemilosrdna a silna.Oni su proste zakomplexovani,problemy z detstva,rodina, cize musi si dokazovat aky je super tym,ze uraza druhych,podcenuje ostatnych na ukor seba,znici ostatnych aby sa obohatil na ich utrpeni...nesmies mat strach a hlavne si zvys sebavedomie,nehaj svoju temnu stranku zenstva,cize zakernost a chladnokrvnost nehat prirodzene prejst ked ta zacne urazat, nenehaj sa nim deptat,on je curak, nie ty...vela stastia.

joja589

v každej triede je niekto, kto sa hrá na doležitého a v každej triede sa nájde čierna ovca kt. každý uráža. nemožeš si to nechat, musis bojovat a podat si ho, zosmiešnit ho, aby vedel že si už nemože dovolovat