2-MINUTOVY MENZES

Príspevok v téme: 2-MINUTOVY MENZES
angi

chcela by som poradit....co to mohlo byt,ak pri styku sa mi pustil menzes,co sa mi uz parkrat stalo,ibaze tentokrat to trvalo asi 2minuty a bolo po vsetkom a aj na termin,moze to byt stresove alebo priznaky nejakeho ochorenia?ak sa niekto s takymto niecim stretol,budem vdacna za odpoved.tehotnost je vylucena nakolko mam po 3dietati vyviazane vajecniky

maciocicka

Podla Tradicnej cinskej mediciny, krvacanie po styku je spojene s vycerpanim Qi - energie v organizme. TCM je prazdnoty velmi pekne doplnit, co zapadna medicina nevie. Mas 3 deti, to je len dokaz vycerpania. Co tam naozaj je, sa da zistit pri osobnej diagnostike. pozri www.tcmclinic.sk, pripadne sa ozvi.

lioness_01

je veľmi smutné, že matka troch detí - čiže zrejme dospelá osoba si myslí, že menzes môže trvať dve minúty a spúšťa sa po sexe...

na tvojom mieste by som rýchlosťou svetla naklusala ku gynekológovi a dala si skontrolovať cervix (krčok maternice), lebo to naozaj môže znamenať všeličo, ak krvácaš po styku

xyxyz

presne, to nebol menzes..len nejaka ranka...urcite by som s tym sla ku gynekologovi, pretoze ranka na krcku moze byt nebezpecna a privodit velke problemy