Menopauza, klimaktérium

lieskovcek

Fili možno keby si začala používať ten gél, čo písala gabrielka, tak by si ani tie čipky používať nemusela. Pretože on pôsobí komplexne, takže tvoje problémy by mal vyriešiť tak či tak, len samozrejme že je potrebné si to vyskúšať :)

gabrieeelka

sofkasofka kľudne HYDROFEMIN si môžeš kúpiť a začať ho používať aj bez toho aby si to nejako riešila s lekárom. Pokiaľ nie si na žiadnu zložku alergická, tak by si nemala mať žiadny problém. Jasné ak sa opýtaš naň v lekárni, tak myslím že ti budú vedieť o ňom aj niečo povedať, ale dá sa dosť o tom gély prečítať aj na nete, že čo obsahuje a prečo to je vhodné a podobne :)

Fili

Ja beriem feminella hyalosoft čipky na noc ale potrebovala by som sa natrieť aj počas dna z vonku intímnych miest neviete mi poradiť čím kombinovať tieto čipky na hydratáciu?

mandolinka

Dievčatá beriem 3 týždeň kapsule Maca. Siahla som po nich hlavne z dôvodu vysokého stresu v zamestnaní a z pocitu totálneho vyčerpania. Prestala som používať Ovestin krém a zistila som, že Maca mi úplne stačí. Zvlhčuje tam dolu!!! Okrem toho zaspávam v krátkom čase, v noci spím bez prebudenia.

DubravskaOli

sofka áno so 40tkou, ale tak u každej ženy sa to prejaví v inom veku, u niektorej skôr u inej neskôr, len mám pocit, že ono si to aj tak každú z nás nájde :(

lieskovcek

Vyskúšaj vrvra, je mi to jasné, s jednou zložkou nájdeš toho viac ale s obomi iba hydrofemin, tak myslím že to tiež o niečom hovorí :) ale je naj keď si to žena vyskúša či jej to vyhovuje, či jej to prospieva, potom daj vedieť ako na tom si ak sa na to dáš. S týmito problémami je ťažké bojovať ale dá sa to :)

sofkasofka

Čauko
So 40tkou? pfúha, tak to je zaujímavé, že vek asi už ale že vôbec nie je rozhodujúci pri týchto ženských problémoch.
To som nevedela či je či nie je, takže ale keby som sa naň v lekárni normálne opýtala tak by to mohli mať nie? Možno by mi vedeli o tom aj niečo povedať viac alebo?

lili303

sofka o takychto veciach podla mna nie je nutne sa radit s gyn. Pokial nie je nieco na lekarsky predpis tak myslim ze nemusis to nejako riesit so svojim lekarom, jedine ze by si chcela mat velku istotu ci ti to nemoze uskodit, ale podla mna to si vies uz zvazit aj sama podla zlozenia

vrvra

ahoj ahoj
lieskovcek tak to si ma potešila, že je niečo čo obsahuje obe. Lebo ako som ti už písala, ja som už niečo aj pozerala ale keď som pozerala zloženie tak tam bola len jedna kyselina. Tak skúsim si pozrieť na internete niečo o tomto a vyskúšam, veď nemám už na čom stroskotať :)

DubravskaOli

sofka mne tieto problémy prišli keď aj 40tka a nedalo sa svietiť, musíme sa s tým popasovať, sme silné ženy, len musím nájsť to čo nám pomôže sa z toho dostať, ja som to našla, teraz je rad na tebe :) netreba sa s týmito problémami za žiadnych okolností zmeiriť