kde si?

Príspevok v téme: kde si?
lulu24

uz som zufala, kde mam najst toho praveho? zda sa mi akoby muzi vobec nemali zaujem o vazny vztah plny normalnych veci. Akoby vsetci muzi okolo mna hladali len vsetko nezavazne, vsetko kde nemusia byt priputany. To je taka moda? Alebo len ja mam stastie na tychto muzov? Ani vonku, ani na internete (pokec, atd..) som nenasla muza co by chcel normalny plnohodnotny zivot. Uz si myslim ci som normalna ked vsade okolo maju vztahy plne lasky a ja nic :)len navrhy na sex, na kamaratstvo so sexom, na sex s kamaratstvom atd.. kazdy by len trtkal, no lubit nema kto.. ako uz raz niekto povedal.. ja milujem sex, nie som zla partnerka, myslim aj celkom pekna a aj tak som sama. Alebo uz vsetci muzi co si chcu zalozit v buducnosti rodinu a mat pri sebe naozajstnu zenu, vymreli??? Kde ho hladat.. dakujem :))

lulu24

Pre mna je ten pravy taky, co je zodpovedny,vie sa postarat do buducna o rodinu. Co bude pozorny a taky hravy, ziadny uzlik nervov alebo nieco podobne. Ziadne BMW ani dom, ja mam kde byvat. Ale aby bol zamestnany, nechcem muza co by sedel len doma. Chcem niekoho kto si bude chciet zalozit cassom rodinu, co ma chyti na ulici za ruku aby vsetci videli ze som llen jeho :)

lulu24pre mn

Pre mna je ten pravy taky, co je zodpovedny,vie sa postarat do buducna o rodinu. Co bude pozorny a taky hravy, ziadny uzlik nervov alebo nieco podobne. Ziadne BMW ani dom, ja mam kde byvat. Ale aby bol zamestnany, nechcem muza co by sedel len doma. Chcem niekoho kto si bude chciet zalozit cassom rodinu, co ma chyti na ulici za ruku aby vsetci videli ze som llen jeho :)

jajka001_

a zlu vlastnost ktoru by som nezniesla...no , myslim ze ja som napr dost tolerantna ale ak by sa mi spravanie niekoho nepacilo tak sa s nim proste nedam dokopy- a ak by sa nieco prejavilo neskor, skusim to vyriesit a ak to nepojde, tak bohuzial, rozchod, ked to nejde tak to nejde.

jajka001_

lost myslim ze nejde az tak konkretne to definovat. proste sa zalubis a chces s nim byt, ak je znesitelny,ma nieco co na nom obdivujes, lubis, dava ti lasku alebo aspon nejaky ten pocit ze si pre neho dolezita (niekomu to staci), potom ako vam to spolu funguje v beznom zivote, ci mate spolocne nazory, spolocne ciele...ako si ta vsima, tvoje pocity...proste ci si s nim stastna, a zle vlastnosti sa daju do urcitej miery tolerovat a kazdy ma tu mieru tolerancie niekde inde.

lost

respektive, co vas utvrdi ze je to ten "nepravy".

Myslim takto:
staci mat jednu zlu vlastnost?
alebo o jednu zlu vlastnost viac ako dobru?
alebo iny pomer?
alebo jeden podvod?
alebo jedno sklamanie, nieco co "mal" urobit, ale "neurobil"?
alebo klebety?
alebo...
co take? :)

lost

A co znamena ten pravy?

Skuste mi ho niekto opisat co najpodrobnejsie :)

alebo aspon to hlavne.

nieco ako:
mal by byt verny, mal by mat dobru pracu, byt vysoky, silny, mily, gentleman, mat mercedes-benz, nemal by prdiet, grgat, mal by varit, alebo co take? :)

bibi123

ta3-to mi je velmi luto, bohuzial niekto musi v zivote niest velmi tazky kriz a si velmi statocna zena, ze s tym vsetkym bojujes a ze to takto pekne zvladas... ale na druhej strane, mas deti, ktore Ta v zivote podrzia a urcite Vas tie smutne chvile zomkli a vytvorili ste stastne fungujucu rodinku aj ked verim, ze Ti to muzske objatie a pohladenie chyba...