Odtsahovat s aod rodicov v 16stich

zuzkas

treba sa s maminou porozprávať a povedať jej všetko čo ťa trápi.ja som myslela že s tebou je problém ale teda problém je inde.skús sa porozprávať aj s babkou a ona by ti mohla najskôr aj pomôcť.veď ty by si mohla bývať u babky ale pre úrady by si bývala akože normálne u mamy,ktorá by babke na teba platila.

Katarinka666

Ja si svoju maminu velmi vazim a mam ju velmi rada...ale az tak rada nemam jej prietala alkoholika, navyse zenateho s dvoma detmi ktori sa sprvaa ako moj otecko a mamina ma potom vsteky jeho nazori, a po skole hned domov, v piatok vonku do 6stej...nic nemozem, nikde nemozem...to uz zacne cloveku poc ase vadit ked je furt zavtety v jednoizbovom byte s mackou..

mate59

iné je bývať u babky a iné u priateľa,mama tvojho priateľa s tým asi súhlasí,snaž sa s mamkou vyjsť, uzavrite kompromis,ona má o teba strach,zle ti nechce.

Katarinka666

Brigady mam, byvat u koho mam, priatel ma vlastny byt, dobru robotu, a uz aj teraz mi on plati vsetky skolske vylety, kupuje mi oblecenie, aj desiatu ked nestihnem tak mi donesie do skoly...ja len cisto teoreticky , dlao by sa to? odist od maminy?...

zuzkas

máš nezhody s mamou,aké?určite si mama nevie s tebou rady a preto sa hádate.mama ti určite nechce zle,alebo myslíš že áno?skúste sa s mamou porozpávať ako 2 dospelé,keď sa tak chceš chovať a odísť od nej.z čoho by si žila?chodíš do školy,treba rozmýšlať triezvo a nie unáhlene.

Katarinka666

A co by mi vlastne mohla sprvait? mohl aby ma niako donutit s aknej vratit? alebo? mam kamarata ktori odisiel do mami a byva u babky..a ma 16...