Silne bolesti brucha

Príspevok v téme: Silne bolesti brucha
Chemicka2

Ahojte,chcela by som sa popytat ci ma niekto taky problem ako ja:
Asi pred 3 rokmi sa mi z nicoho nic objavili velmi silne bolesti v bruchu(podbruskom a nize pupka).Stavalo sa mi to asi tak raz za pol roka,ale v poslednej dobe sa mi objavuju castejsie(raz za 2 mesiace,a tento mesiac az 3x).Bolest bola pichava az krcovita a objavovala sa v intervaloch asi 5min strasne bolesti a nejaka minuta nic,a trva to asi 1hod-2hod v kuse.Zacne mi byt velmi teplo az sa musim vyzliect a nasledne pride taka zimnica az ma uplne trasie.Bolesti su tak silne ze si vzdy musim kvoknut inak by som aj odpadla..A po tych cca 2hod bolesti ma trochu preženie a potom mam pokoj.Bola som s tym aj u doktorky,ta mi spravila sono obliciek,mechura,pecene a zlcnika a vsetko v pohode(lebo pred 2 rokmi som mala oblickovu koliku takze mozny kamienok vylucila).Moja doktorka si mysli ze to mam z jedla o com ja pochybujem.A na ziadne dalsie vysetrenia sa jej nechce posielat.Takze teraz neviem ako mam pokracovat kde ist a ako dalej...Prosim pomozte :) dakujem

Chemicka2

ahoj...ja mam taky isty problem ale mna to boli už 2 mesiace v kuse a neviem čo mam robit...bola som uz aj pri svojej doktorke aj na ultrazvuku celeho brucha ale nič mi nezistili..no nakoniec doktorka povedala že to bude podrazdenim črev ..tak neviem čo mam robit...Prosím poradte mi ...

Chemicka2

myslim ze zo stravy to nemoze byť,bolesti su ine a keby to bolo zo stravy tak by sa mi to raz za pol roka neobjavovalo ale castejsie..a pride to necakane niekedy rano,poobede a vecer...