strava pri akne

Príspevok v téme: strava pri akne
lucka963

ahojte....takato tema tu uz bola....ale chcem sa este nieco popytat ohladom toho a nechce sa mi ju hladat.....trpim akne uz asi 5 rokov niekedy som sa nijak neobmedzovala mala som vsetko na haku ale teraz sa snazim..viem ze sa nema jest sladke slane koreniste mastne udene vyprazane....dodorziavam to aj ked sladke si obcas dam ale hlavne keksy,cokolady nie......vyprazane tiez len vynimocne...takisto nepijem ani sladene napoje..pijem iba cistu vodu a zeleny caj.....jem aj vselijake probiotika zinok vit. A, a pijem psylium......ale chcem sa opytat ako je to s vajickami?? niekde som citala ze tiez ich treba vylucit ale niekde zase ze maju vela vit. A co pleti pomaha takze na toto by som sa chcela opytat a dalsia ved ak zjem nieco z coho sa vyhadzem, mala by som sa vyhadzat uz na druhy den alebo ako??..lebo niekedy sa snazim ako debil a rano vstanem a najdem si velku cervenu buncu ktora poustupne nahnisa a inokedy napr. vcera sme mali oslavu a tak a jedla som vyprazane rezne a zemiakovy salat v ktorom je majoneza takze proste nic dobre pre plet..takisto som pila vino a mala som trocha aj tvrdeho co tiez skodi pleti..vypila som aj energeticky napoj co je tiez dalsia blbost a fajcila som trocha ,inak sa snazim prestat lebo aj to vraj moze pomoct.......a rano som mala plet uplne v pohode dokonca este tie bolave vyrazky co uz som vytlacila sa pekne zahojili a zmensili troska takze ja uz neviem vobec ako to je ked dakedy sa mi stane ked su nejake oslavy ze zjem aj nejaky ten popcorn a cipsy a proste same blbosti a plet mi ostane v pohode a inokedy sa snazim a aj tak sa mi tam nieco vytvori :-( viete mi este nejako poradit?

lucka963

haha tak to ani neviem ake je ale ak ti pomaha len tak dalej :-))....aloe som pila aj ja no neviem brala som to asi polroka a mne to nepomohlo bohuzial ale teraz mam zase take tabletky aloe vera na zlepsenie travenia a zacala som jest vlocky s jogurtom mozno to mi pomaha ze sa mi neurobila vyrazka lebo viem ze vlocky su super ale nevedela som s cim ich jest lebo suche su nechutne a skusala som s medom,dzemom ale nechutilo mi to tak teraz jem normalne s jogobelou osladenou..aj ked najlepsie by bol biely jogurt ale aspon takto :-)) aj ked je to sice mliecny vyrobok ale vyzera ze mi nerobi zle

simka111

tak to je super... ja som zasa začala včera pit aloe po dlhšej dobe,,takze čakam reakciu zhoršenia ale to rychlo prejde...a ja mam pochutkove drozdie a davam si ho na hrianky,,je to velmi chutne :D

lucka963

obycajne z obchodu...ale mozno tebe pomaha len ja som mala pocit ze nie som si citala priznaky ake su ak ma clovek v tele premnozene kvasinky a nasla som sa vo vela veciach aj ked to nemusi byt no ale radsej som to prestala jest , aj B-komplex som vysadila vraj ten sa nema jest ak mame v tele vela kvasiniek...no ktovie..ale teraz som spokojna .....5 dni bez novej vyrazky to sa mi este nestalo :-)

lucka963

a co je tio ten Acnex? no ja sa tiez snazim velmi obmedzovat uz asi 3 mesiace mam v skriny merci a tofiffe od narodenin a nedotkla som sa toho a taku mam chut niekedy ze az mi je do placu co nemozem jest....ale je to fajn teraz no celkom ale som naozaj prekvapena lebo musim klopat ale od stredy sa mi nevytvorila ziadna vyrazka nejaka vacsia a to som jedla aj veci ktore by som nemala a pila alkohol , co som totalne prekvapena ze ako je mozne ze takto v pohode mam tvar....ja som tiez vyskusala milion masticiek a vselijakych pripravkov a nic nezabera brala som aj polroka HAK ktora mi pomohla ale nie uplne pretoze ja som mala hormony v poriadku , len sme to chceli vyskusat takze aj toho sa bojim ze sa mi to zacne vraciat este horsie neskor....oy tyzden idem ku koznej tak som zvedava ja by som chcela vyskusat aj ten roaccutane ale len minimalne davky myslim ze mne by to mohlo pomoct aj za par mesiacov a nemuselo by sa to vratit...viem ze je to svinstvo ale uz ma to nebavi vobec nebaviiii :-( a bratovi to pomohlo on mal tazsie akne a nevratilo sa mu to a vyzera ze aj celkom v poriadku vsetko pecen a tak

bibba

a to ani nehovorim jak sa stym natrapila a skusala vsetko od vymyslu sveta. ale mozno to uz mizne trosku aj vekom, ale stale to neni ono. len uz viem vcom je problem a snazim sa podla toho riadit, ak sa da... nie vzdy sa to da, to by som musela zit v nejakej klietky asi... akne vie depkat ale raz to vsetci porazime. a navzdy. casom to bude uz len lepsie a lepsie... neni to nasa vina. ale nasa liecba, ta je na nas... tak posluchajme nasu pokozku...