Vdovec

Príspevok v téme: Vdovec
kvietok007

Prosím poraďte:
Som vydatá vyše roka,manžel je vdovec.Mali sme aj menšie problémy,ale dnes som zažila šok:
Manžel išiel do obchodu,a zabudol si mobil-chcela som ešte aby niečo dokúpil.Kedže začal zvoniť v spálni,zobrala som ho a len tak som pozrela sms-pozrela som aj odoslané.
Písal tam jednej známej,že všade vidí manželku kde chodí,a že všetko mu ju pripomína-a že som mnou žije,ale s nou žil dosť dlho a nemože na nu zabudnúť.
Poviem vám velmi ma to trápi,až tak,že by som aj chcela od neho odísť.Neviem ako dalej,ved žijeme v ich byte,tak to ju všade bude vidieť stále.
Velmi ma to bolí,ked cudzej osobe opisuje o manželke,lebo to vyzerá,akoby zabudol že som tu ešte ja.Prosím povedzte,alebo poradte,čo mám robiť.Neviem naozaj-aj ked mi vraví,že to nie je tak ako si myslím.

AdamKrt

kvietok007:

vsak dobre, ked si chcela. Ved to je normalne vo vztahu... Ked sa nechcel zenit, mal Ti to povedat. Nebola by si sa stahovala, mohla si mu hned povedat zbohom. Bola to jeho volba. Zda sa, ze je to riadny spekulant.

AdamKrt

kvietok007:

poviem Ti to tak. Chlapikovi sa nechcelo zenit, lebo nema vyriesenu minulost. Mysli este na zenu, ale gule mal plne. Chcel si zatrtkat, mat nezavazny-volny vztah a este poberat vdovsky.

Jeho plany su jeho problem. Ak nieco nechcel, nemal suhlasit. Od neho bolo nefer ze nemal vyriesenu minulost a ze si musela sa prestahovat tolko km za nim, ked nemal ujasnenu ani minulost, pritomnost, ci buducnost.

A co chce teraz metal za to, ze prisiel o vdovsky ? Ma obcianku ? Ma, bolo to jeho rozhodnutie, vedel co robi. Naviac, za chrapunstvo, tak mu treba... Pouzil Ta iba ako naplast na svoju bolest. Chcel by mat vsetko a nic do toho nedat.

Pre Teba lepsie, ze sa vyfarbil skor... Ked si nevie uvedomit, ze Ty za to nemozes, ale on si je strojcom svojho stastia i problemov.

AdamKrt

kvietok007:

akoze o co prisiel ? Ty si mu ich snad ukradla ? O co si prisla Ty a musela sa vzdat, prestahovat...

Bola to jeho volba, tak nech sa nevyhovara.

On si vobec nemal nic zacinat, ked nema doriesenu minulost...