Ako ukoncit vztah ktory sa ani nezacal?

Príspevok v téme: Ako ukoncit vztah ktory sa ani nezacal?
Empira

Mam mensi problem cez pokec si zacal zo mnou pisat jeden chalan na fotke velmi neuputal moju pozornost ale ako ked napisal tak som odpisala,lenze on hned zacal s tym ze sa mu velmi pacim a chcel cislo na mobil,vzdy som ho nejako odbyla ze cudzim cislo nedavam a tak no bol stale neodbytny ,pisal mi ze anjelik ako sa mas chybas mi ,myslim na teba pacis sa mi chcem sa tebou stretnut a tak..vzdy ked bol doma s prace tak mi pisal ale ked isiel do prace tak nie a to sa stale opakovalo uz dost dlho ,.napokon som mu dala cislo na mobil ale teraz to aj lutujem a to preto ze tam nemal uvedeny vek a na fotke vyzeral mladsie ked mi poslal na mobil aktualnu fotku je na nej starsi a mne sa uz ani velmi nepaci a po dalsie je taky doslova otravny stale mi pise ze som anjelik aj laska ved ja ho ani nepoznam ani sme sa nestretli a uz take odvazne sms a ked mu aj napisem ze nemozem tolko odpisovat ved to nieco stoji tak on stale pise,uz ho aj ignorujem ..a neviem ako sa mam vymotat s toho ,.a no a aby toho nebolo malo nevie vobec gramatiku a to myslim ze uplne pise ze same chyby ako ani ja nemusim pisat bez chybne ale tak toto uz byje do oci!no nechcem sa z nim ani stretnut ale neviem ako sa mam vyhovorit kto pomoze???

AdamKrt

To ozaj musi bYt do oci... :)

Povedz mu, ze nechces, aby Ta otravoval. Ze si nezelas, aby Ta kontaktoval a ak to nebude chciet akceptovat, povedz mu, ze v opacnom pripade podas na policii trestne oznamenie, ze Ta neustale prenasleduje a obtazuje.

Nedvihaj mu mobil, neodpovedaj na emaily, SMS atd... Chvilu ho to bude drzat a potom da pokoj.

Empira

uvidim ako to bude brat ak nebudem opisovat vobec na sms ale aj tak sa obavam ze bude stale otravovat...on to tak beriem ako by sme uz spolu chodili dokonca aj napisal ze co nam v tom brani,.ale ja som mu napisala ze sme sa ani nevideli a ako to moze vediet ci by sme boli spolu par,..no neviem berie to ako hotovu vec a mne je s toho nanic,ked pise ze na mna celi den mysli a chybam mu ved je to chore aby uz tak isiel na vec,..