Bublinky vo vagine

AdamKrt

rozumiem ti:

ano je to nahoda, ktora vznika prirodzenym vyberom. Keby nebolo nahody v podobe meteoritu, ktory ovplyvnil pocasie na nasej planete, tak dnes su cicavce podradny druh a nasmu svetu vladnu dinosaury.

Ked sa jeden druh extremne premnozi, spotrebuje svoje prirodne zdroje, zacnu sa sirit choroby a tam a obmedzuje sa. Pripadne dochadza k pareniu takym sposobom, ze nove jedine degeneruju a su slabsie. Ale je to beh na dlhu trat. Pokial neni prirodzeny nepriatel, je to problem. Vid napr. niektore riasy, ci chrobaky, zivocichy, ktore sa v minulosti prepravili nejakym sposobom na lodiach z afriky do ameriky, alebo opacne a nasli velmi vhodne prostredie pre zivot. Vznikla doslovna ekologicka katastrofa, lebo tam nebol ziaden predator. Ale tiez to ma svoj limit. Zmeni sa podnebie, mnozstvo potravy, mnozstvo kyslika vo vzduchu, tlak atd, ovplyvni to jednu vec, druhu a ma to domino efekt. Vsetko je na vsetkom zavisle. Clovek je tu z hladiska Zeme iba chvilku, tak isto kopec zivocichov. Pred nami tu bolo mnozstvo inych druhov, ktore su uz vymrete... A to iste v buducnosti caka nove ine druhy a dalsie druhy vzniknu. Kolobeh zivota. Co je na tom divne ?

rozumiem ti

priroda nemala premyslene nic. bravo..

no tak mi potom prosim vysvetli, ze si bola schopna udrzat svoju prirodzenu rovnovahu, z hladiska flory a fauny, kym sa clovek nepremnozil a nepos..l vsetko, co sa dalo..

ako je mozne, ze zem pred milionmi rokov nerozozrali chrobaky, alebo bylinozravce? nie nahodou preto, ze kazdy organizmus ma na tejto planete svojho prirodzeneho (biologickeho) nepriatela? hovorim velmi zjednodusene. rada si tvoju teoriu precitam.

skus si predstavit, ako by zem vyzerala, keby neexistovali vtaky, ktore sa chrobakmi zivia... to len ako priblizna predstava, o com hovorim ;-) ale aj toto sa ti zda asi, ako velka nahoda. okej, ak tomu veris, budiz.

AdamKrt

cajik:

a vies, ze to lepsie chuti ? Som abstinent, vino mi nechuti, ale ked som ho pil takto, tak chutilo... :)

a/ je to zabava,
b/ degustujes,
c/ iste partie sa viac prekrvuju, co je dobre vyuzit pre dalsie vzrusovanie a precitovanie, napr. pri milovani. Kedze sa stavaju citlivejsie, otvaraju sa dalsie moznosti... :)

AdamKrt

rozumiem ti:

tak to PRRR, penis sa zlomit da. Vola sa to prietrz penisu. Mne sa to raz stalo, ked som bol este chalanisko. Stal mi a chcel som si ho ohnut a robil so to na silu, az sa v istom mieste zlomil.

Dakujem pekne. Priatelka si tiez mysli, ze sa to nemoze stat, ale ja si davam setsakramentsky pozor na to. Druhy raz by som to uz nechcel zazit...

Vidno, ako ovladas stavbu tela... :)

rozumiem ti

muc ti predsa pisala, ti pise rady odborne.

moje vzdelanie je tiez z oblasti mediciny, ale nie humannej.

k tvojej otazke: to s tym vzduchom by musel byt velky extrem, rozhodne by som sa s tym vsak velmi nehrala, pretoze permanentny tlak vyvijany na steny sliznice ma tiez svoje nasledky. nemusim ti predsa hovorit, co nastane, ked pri polohe zozadu sa do vaginy vhana vzduch. je to podobne..

p.s.: penis sa neda " zlomit ".. ;-)

AdamKrt

rozumiem ti:

priroda nema vymyslene nic. Vsetko je len nahoda a je to prirodzeny vyber, ze co sa nevie prisposobit, zahynie.

Okrem toho, su to vseliake prirodne nadrze vytvorene clovekom. Napr. Oravska priehrada... V roznych jazierkach mas tiez stojatu vodu a keby si videla, co do toho za sajrajvypustaju niektore firmy, ludia, ci co sa donesie po zaplavach...

Napr. v Indii sa ludia kupu v Gange, ked po prude do nej vypusta niekto svoje pradlo, dalsi fekalie, iny zas popol mrtveho, firma zas odpad, domacnost splasky, plavaju tam mrtve zvierata atd. A predsa sa miliony ludi kupu bez obav v Gange. To uz by som sa radsej kupal 2x dlhsie v tom vine, ci sampanskom... :)
-----
cajik:

nechapes, ide o tu degustaciu a v druhom rade, co je nezanedbatelne, maju uzasny efekt tie bublinky... Ale naco to tu rozpravam, kto neskusal, nevie... :)

AdamKrt

rozumiem ti:

mne je jedno, ze niekto oblbuje klientov, aka je to prospesna terapia. Jedna sa mi o to, ci to ohrozuje zivot, pripadne ci je miera rizika prijatelna a ake hrozia pripadne rizika.

To mas ako napr. ked niekto skace s padakom z lietadla, ci robi horolezectvo. Tiez je to nebezpecne...

Zapal Ti moze hrozit napr. aj zo studenej ladovej vody, kupani v nej. A predsa sa ludia otuzuju. Rozne deti vychovavane ulicou ziju v spine a robia kadeco. Keby clovek zvyknuty na sterilne prostredie urobil len jednu stotinu z toho, tak ho to vystrie...

Takze nehovorim, ze nemate pravdu, ale jej interpretacia a aplikacia je relativna :)