panenska blana

Príspevok v téme: panenska blana
zuzu4444

Ahojte, viem ze je to divne, mam skoro 15 rokov a s priatelom sme si vcera trosku do nalady vypili a v posteli prvykrat do mna vosiel ale nie uplne na doraz, len tesne pri vchode do posvy.. a citila som bolest ako sa mi pretrhla panenska blana, myslim ze to bolo ono, ved menstruaciu nemam a islo z toho dost vela krvi..bezala som na zachod ..a proste ide o to ze vsetky zasady padli a ja som nechcela tak skoro prist o panenstvo..teraz sa citim hlupo, chcem byt este panna!! nejde o to ci ho lubim, ja ho lubim ale nechcela som o to prist tak skoro!!a este jedna otazka..aku dobu treba pockaj nez sa to zahoji?? lebo cez noc to este trosicku krvacalo a rano som to kontrolovala a este stale tam bola ta krv..bojim sa!!! nechcela som urobit hlupost..ale nechcem z toho robit taku strasnu tragediu..PORADTE baby co sa vam stalo nieco podobne alebo niekto :(

zuzu4444

ja som nebola opita, bola som uplne triezva a vedela som co robim..a vies co ved to nie je ziadna tragedia aj tak by som to uz po 15tich asi spravila..a ako sa casto vravi , tu nejde o vek ale o psychicku zrelost a v podstate mi je to jedno..jedna blanka hore dolu :)

olog

poviem ti pravdu s mojim dievcatom som spal prvykrat na jej 15tku takze... a az zhruba po 10 si dokazeme sex uzivat naplno... teraz ma 18a tvrdi ze urobila spravnu vec...

miki

tak po prve-bud chces alebo nechces a potom ho nesal.Po druhe-bolo dobre sa predtym opit?Po tretie, kam sa ponahlas, ved si este decko, ked daco zbabrete, zostanes tehotna a zbabres vam trom zivot.O co ti vlastne ide?Ja to nechapem...

sinka

zuzu,porozpravja sa s nim,aby to nebral tak,ze teraz uz to budes robit vzdy,ked ty vlastne este nechces. lepsie je byt pripravena,lebo vidis sama,co za temy zufalstva tu potom vznikaju a strachy z otehotnenia alebo aj problemy z realneho tehotenstva u 13 rocnych.

zuzu4444

vdaka len som mala strach, ja som to nechcela spravit...a aj tak si myslim ze je to pre mna skoro..nie? musim sa s nim porozpravat aby k tomu dalsiemu uz tak skoro nedoslo..:) vdaka za radu len mam strach, vies este som nic take nezazila

olog

zuzi ono strata panenstva anitak neznamena ze sa ti pretrhne blana ale ze tam niekoho pustis... az taka tragedia to nieje ze si to stratila, hlavne nie ked ho lubis, a hoji sa to max 3 dni