Ako prestať na niekoho myslieť......

Príspevok v téme: Ako prestať na niekoho myslieť......
modroooočko

Chcela by som Vás poprosiť o radu.... Konkrétne ide o to, že neustále myslím na jedného človeka. Je to asi niečo na spôsob platonickej lásky.... Nie je to reálne a som si toho plne vedomá - on asi ženatý - deti neviem - asi hej.

V podstate ani nechcem, že by to bolo reálne.... Nemáte nejaký recept, ako prestať na niekoho myslieť, resp. mali ste už niekto podobný problém...

Úplne ma to zožiera...
Ďakujem, za vyjadrenia k téme.

marika_č

nesnaž sa naňho zabudnúť,lebo budeš naňho myslieť ešte viac..
len ho preraď do iného súboru,inej položky,pozor nie obľúbenej a časom to samo pominie,keď si na to neskôr spomenieš,len sa nad tým pousmeješ..

Lady Victory

najlepši liek-zíde z očí zíde z mysle :)
u mna to tak fungovalo,ale teraz ked toho človeka mám skoro každý den na očiach tak je to strašne!ale čo narobíme,že? =D

modroooočko

Asi nie - neporadí:(
Ale najhoršie na tom je, že niekomu to môže pripadať ako úplna blbosť,ale človeka, ktorý má s tým problém to úplne zožiera...

Asi pôjdem k psychológovi:)

modroooočko

pre Nemesis:
- ja mám presne také isté pocity:)
- rozmýšľala som nad tým čo spôsobuje ten "samospúšťací mechanizmus", ale fakt som na to neprišla...

pre Cicu:
- ďakujem za radu, to si uvedomujem, len keby to bolo také jednoduché... nechápem, ako môže ten sprostý mozog stále myslieť na jednu vec... a to stále

pre

pre ja40 - ty nás tu zvádzaš na zlé chodníčky:)) mi tu bojujeme a ty si z toho robíš srandu:)

nemesis

ja40:ale to je niekde v podvedomí,neviem to ovládať.neviem ovládať,na čo budem myslieť,alebo ak áno,tak iba na chvíľu.

nemesis

ja aj keď sa zamestnám niečím iným tak popri tom stihám aj myslieť..a to zdôrazňujem,že nechcem,chcem to v hlave zavraždiť!

ja40

vo vseobecnosti comu odolavame to pretrvava a dava to aj logiku,lebo ak nieco nechceme znamena to,ze tomu venujeme vela casu a energie,cize automaticky tento stav pretrvava,lebo sa sustredime stale na to co nechceme...treba sa uplne v hlave pretocit a sustredit sa na to,co chceme a to aj dosiahneme...:-)
to je zakon pritazlivosti a takto to funguje

cica3333

zamestnat sa niečim inym,nestratavat sa s nim(ak je to čo i len trocha možne),zamerat sa niekoho ineho,ist niekam von s kamoškami,nech dojdeš na ine myšlienky,,,,,,,zide z oči a časom aj z mysle