Amerika - work nad travel

dobra vila

Filip, aha, mozno pre australiu to plati...
Ja som automaticky myslela na USA, kam chodia studenti najcastejsie.
Australia je mozno hacik, ta trebars ani aupairsky program nefunguje a pod. VYber si inu krajinu :)

Filip11

mam to odtialto: www.outback-australia-travel-secrets.com

priblizne v strede stranky su uvedene krajiny, ktore mozu dostavat working holiday viza. Ja som si tiez planoval Work and Travel pobyt v Australi, no chcel som ist cez nejaku nemecku organizaciu kedze v Nemecku byvam momentalne... a ti mi povedali, ze nemozem dostat viza, lebo Slovensko nieje na tom zozname

Tak teraz som z toho dost zmateny, ked hovorite ze sa to da :-/ Vedel by mi niekdo poslat link na nejaku slovensku organizaciu, co organizuje work and travel? Lebo vsetky slovenske ponuky, co som nasiel boli zavazne spojene aj so studiom na nejakej skole v Australi, co bol trosku skrt cez rozpocet pre mna.

Dakujem za ochotu :)

vitaminwater

Filip, okial mas tu informaciu?

My mame kazdy rok kopec studentov zo Slovenska a Ciech, takze urcite tie viza existuju =)

elisssa: zalezi, preco chces ist... ak kvoli peniazom,tak poznam ludi, ktori si ledva zarobili na naklady, pretoze samozrejme nieco si kupili a na konci leta este co to pocestovali, ale poznam aj takych, ktori si takto zarobili celkom slusne peniazky... ale uvidis, ze ak sa napokon rozhodnes, ze pojdes, tak si na konci leta povies, ze kaslat na peniaze, lebo zazijes super leto, spoznas kopec novych ludi, precestujes krasne miesta a zazijes kopec srandy... takze si myslim, ze sa to oplati =)

Filip11

Pokial viem, tak Slovaci nemozu dostat working holiday viza, ktore su potrebne na Work and Travel pobyt, ci uz v USA, Australii alebo inde... Rad by som sa mylil a ak to je tak prosim opravte ma.