Aký darček?

jatu

my so segrou si ideme kupit na polovicu XBOX, nasim kupujeme na polovicu masaznu podlozku taku kvalitnejsiu a masazny pristroj na chodidla - nie ten, ktory opisovala SIWONKA :) ten je onicom, ale ma tiez vyuzitie, no v kupeloch nam poradili, ze vacsi efekt to ma, ked sa pouziva na sucho, teda nenaplneny vodou... :)to len tak rada...
priatelovi som kupila zimnu ciapku, lyziarske rukavice, hrncek VEZMI SI MA zo stranky uzisi to, tricku, koselu a auticko na ovladanie :)))

proste uzitocne veci a pre kazdeho to, co spomenul, ze by sa zislo, potesilo atd..

******VESELE VIANOCE :) ********

alusinka

Moj poloviciak si odomna pod stromcekom najde boxerky, ponozky, botasky, sluchatka k pc a podobne prkotinky.
Otec - to netusim... cez vikend su v Inchebe vianocne trhy, tak snad nieco objavim...
mama - kupila som jej protistresovy vankus, usb-kluc kde bude mat nahrate jej oblubene pesnicky, tricko s takym haluznym napisom, rukavicky, nejaku bizuteriu od ktorej je zavisla a priatel jej planuje darovat notebook...

takze tak :)

siwonka

Mame dám teplovzdušnu kulmu, otcovi takú tu masážnu vaničku s vodou na nohy, bratovi neviem, neposluchal :) a priatelovi taky expresso kavovar lebo je kavičkar :)

leninka

Veľakrát dostávame darčeky ako sú parfémy, ktoré by si mal každý vždy osobne vyskúšať. Preto ja volím neutrálnu kozmetiku... Knihy sú výborný darček. Tým sa nič nepokazí. Je ich množstvo na výber... Oblečenie sa horšie kupuje, keď nevieme miery. 2 roky dozadu som otcovi kúpila mikinu a padla mu ako uliata a ešte sa mu aj veľmi páčila, tak som bola s výberom spokojná... Ako darček môžu byť tiež obliečky na periny a vankúše (posteľná bielizeň), papuče, tašky, obrazy, hodiny, retiazky, náramky, náušnice, bytové doplnky, kuchynské pomôcky, spodné prádlo, ... kto má dostatok peňazí, tak aj auto, byt... :-))

zuzkas

my ideme všetkým deckám kúpiť knihy a dospelákom pyžamá.každý rok sme si hlavu lámali komu čo kúpiť a my sme aj tak vždy dostali pyžamo,ponožky,nehodiacu sa kozmetiku,veci do kuchyne/čo už nemáme kam dávať/.dúfam sa naše darčeky obdarovaným hodia!

cup-cup

Už som to tu kdesi písala. Každému knihu, to je u nás základ. Ségre a mame k tomu ešte kozmetiku, tatkovi tričko a frajerovi oblečenie a mp3-ku. Nemám zas moc na rozhadzovanie, tak tento rok tak trošku poskromnejšie. Aj keď na frajerovi som si dala trošku viac záležať :P

leninka

Ja idem naobjednávať kozmetiku, také balíčky z oriflamu... sprcháč, telový krém,... Pre chlapov mám zase vybraté: penu na holenie a sprchový gél. Kúpim ešte nejaké ponožky, ktoré sa vždy zídu. A priateľovi zastrihávač fúzov-chĺpkov, peňaženku...