Vreya..

Príspevok v téme: Vreya..
Laura89

Bola by som stastna keby ste sa so mnou baby poradili... ake skusenosti mate s antik. Vreya..uzivam 1.blister uz som na konci...na zaciatku bolesti prs ake som este nemala nikdy ani pred menzesom. a aj bolesti hlavy ano tie boli tiez dost silne. A mavam bolesti v podbrušku- dost casto..

a okrem toho sa mi zmenil vytok..ktore vôna a tekutejsia konzistencia(hlavne posledne dni ) sa mi nepozdavaju...

viem ze telo si asi este zvyka. takze asi mam pockat.. este uzit..2 blistre a potom sa uvidi hm..? Dakujem za kazdy Váš prispevok....

Chcem vidieť iba dobré rady v tejto téme

a este pisu ze by sa mi mala...zlepšit plet u mna je to vsak presne naopak ..vyrazky mam teraz o nieco viac a su bolestive..:-(

( verim ze sa to este zlepší všetko ..) V minulosti (1-2r dozadu)som uzivala..inu HAK a nemala som taketo priznaky..

a este sa mi raz po sexe stalo ze som ju mala dost nepekne opuchnutu..to sa mi nikdy nestalo este.
Dakujem baby...

jankaaaaaaaaa

no moja mila, sklamem ta, ale hak do konca zivota uzuivat nemozes. a navyse tato hak sa NESMIE uzivat dlhsie ako rok alebo rok a pol.. akne , mastna plet, vypadavanie vlasov sa v najvyssej miere prejavuje po 3mesiacoch po vysadeni

JAkloi

Pre mňa jajlepšia voľba!!!krásna pleť, žiadne bolesti, žiadne kila naviac...Ale to je ťažko radiť, každá má iné telo, moje ju môže brať super, tvoje nie!...ja len dúfam že ju nebudem musieť nikdy vysadiť, lebo raz som ju vysadila a všetky problémy (bolesti a otrasná aknózna pleť, nadmerné ochlpenie)sa mi vrátili behom troch dní bez tabletiek :(.

erika.M

ahojte, ja berem antikoncepciu Vreya teraz druhy mesiac a pribrala som z nej 4 kilá, pleť sa mi trochu vyčistila, pria sa mi ani moc nezväčšili ale inak nemám na nu tazke srdce :) menzes mam pravidely a bez bolestí :) ... ale počula som ze vreya by sa mala po roku vymenit za inu HAK :)) ... ale na každého posobí inak :)

bla bla

ahojte ja som brala Vreyu 4 roky a bez problémov no potom sa mi menštruácia prdlžila až na 9 dní tak mi gynekológ predpísal Mercilon tak uvidíme

Dallyla

ja beriem vreyu rok aj pol...a nepribrala som ani kilo...plet sa mi zlepsila..a citim sa skvelo..mne uplne sadla
Myslim ze je to velmi individualne,kazdy ma ine telo,kazdemu sadne nieco ine

sonicka...sz

potrebujem surne jedno mesacne balenie vreye prosim surne do piatku prvou triedou....0917621774 prosim ozvyte sa sms doplatim ak treba

sonicka12345

potrebujem surne jedno mesacne balenie vreye prosim surne do piatku prvou triedou....0917621774 prosim ozvyte sa sms doplatim ak treba

sonicka12345

potrebujem surne jedno mesacne balenie vreye prosim surne do piatku prvou triedou....0917621774 prosim ozvyte sa sms doplatim ak treba