cvicim 3/4krat do tyzdna a aj tak priberam

Príspevok v téme: cvicim 3/4krat do tyzdna a aj tak priberam
marana

Ahojte chcem sa spytat ako je mozne ze som pribrala 6 kil(teraz mam 76, 172 cm) ked chodim cvicit 3-4 krat do tyzdna, striedam jogu, spinning, aerobik a posilnovanie.

Moj jedalnicek vyzera asi takto:

R: tmavy chlieb krajec, rajciny, sunka alebo obcas prazenica, mandarinka
Ol: mandarinka
Ob: ako kedy napr. ryza s parmezanom a susenymi rajcinami alebo menu v restike nie cele - mavam z takeho jedla krce ked je to skor taka umelina
Ol: kaiserka so sunkou, obcas ovocie k tomu
V: pohar mlieka, kaiserka

mala som teraz velmi stresujuce obdobie, ale nezdrave jedlo nejem - ziadne vyprazane ani udeniny ani nic, sladke napoje nepijem - mam rada vodu, a nesladene caje

tak ja uz neviem co robim zle :( nechcem jest menej pretoze sa bojim ze si spomalim metabolizmus, z tej vahy som zufala neustale na to myslim citim sa jak vypasene prasa pritom nemam ziadne traslave faldy... dakujem za vsetky rady aj nazory

radoba83

ahoj ta tvoja aktivita je navonok určite vidieť tym že sa lepšie cítiš a z teba vyžaruje super energia to ti poviem na 100%a mna viac takéto baby priťahujú ako tie čo nerobia vôbec nič a popritom su mladé a majú bezchybné postavy.. a to že nemáš faldy je dôkaz toho že to robíš správne lebo aj chudý ľudia majú tuk celulitídu a atd čo necvičia a žiju nezdravo..
ty maš takú postavu musíš sa tým zmieriť pokiaľ sa cítiš zdravo a neluntruješ telo tak v ňom sa budeš dobre cítiť aj ked budeš mať90kilo..

iveta25

doubledog

dakujem za rady:)
ja velmi rada cvicim na orbitreku a ma to aj bavi..no a rada by som chodila na tie prechadzky ale nemam kde :(...som totiz v londyne a tu vybehnut do hory, teda ak to tak mozem nazvat nie je mozne:( tak mozno 2 hodky od londyma by som musela ist...ale skusim tie posilovacie cvicenia dake zaradit :)

doubledog

iveta
s tym ovocim si nerob starosti, kludne ho jedz samotne.

cvicit tolko na orbitreku ci stepperi je podla mna dost nuda, ani to neni az tak efektivne.
radsej zarad aj nejake posilovacie cviky so zatazou.
vyborne su dlhsie pesie prechadzky po vonku, ak mozes, tak v clenitom terene.

marana

super tak som nakoniec rada ze to ovocie nemusim s nicim kombinovat :) mne sa inak tiez nelubi teraz co je v mode ze vsetci rozpravaju ze z ovocia sa pribera a jedzte len doobeda a pod. ved je to ine ked si dam vecer nejaku tucnu tycinku cokoladovu alebo napr. mandarinku :)

iveta25

dakujeme velmi pekne za rady :)
ja s ovocia nebojim,prave naopak mam ho velmi rada:)
neviete este poradit ako by som mala spravne cvicit..cvicievam 3x do tyzdna po 45 minut na orbitreku. moja postava je v tvare jablka..nohy a zadok pomerne chuda ale brucho velke :(..furt vypadam ako tehotna:(...uz som skusala aj brusaky ale to mi absolutne nepomaha..vsak ako aj moze ked tam mam slaninu a brusaky maju posilovat svalstvo..vcera som si akurat kupila este stepper...tak uvidim...ale neviete co je dobre na brucho????????????????????
dakujem

watermelon

ovocie sa nema kombinovat s nicim, len potom skodi, ziadna bielkovina s ovocim, okrem toho ovocie obsahuje bielkoviny tak o co tu ide. Az do 10% podla druhu. Kto ma zaneseny organizmus, to neciti, ale ked zmiesate ovocie s niecim inym, v tele to kvasi, naduva, tvoria sa plyny (smradlave).

watermelon

baby prosim vas nenechajte sa zastrasovat od ludi,ktori zatracuju ovocie. Ovocie je to najlepsie co mozete jest, ja ho jem na kila a som stihla, od ovocia sa nepribera, je super zdrave. ved to sami vyskusajte a nepestujte si fobie z ovocia.

iveta25

doubledog

Myslela som to co mi odpisal tu luckyjeff :'K tej desiate by si mala prihodiť pomalý sacharid a aj bielkovinu bo samotne ovocie má dosť cukru a vysoky GI, bielkovinou ho zrazíš'

co si o tom ty myslis????>