Astrologia

Lincoln Howell

I used to use cleansing gels countyroofingsystems.com
and lotions that irritated my skin and dried it out. I switched to natural cosmetics.

ta3

Sio
" ... priamo nesulasim ze ty co beru peniaze nic nevedia ..." nepovedala som, ze ti co beru peniaze nic nevedia, povedala som, ze ti so skutocnymi schopnostami peniaze nepytaju, ze si ponukane peniaze zoberu, to je v poriadku, lebo si ich zasluzia, minaju na to svoj volny cas a energiu, tak preco nie, ale neberu svoje vynimocne schopnosti ako zarobkovu cinnost, myslim si, ze chcu v prvom rade ludom pomahat, takze urcite svoje sluzby neodmietnu takym, ktori si za vyklad buducnosti naozaj nemozu dovolit zaplatit a verim, ze pani Inez takou presne je

ta3

co sa Tvojho prveho prispevku tyka poviem, ze aj to je nazor, ale co sa tyka Tvoho druheho prispevku, uplne s Tebou suhlasim

Excell

A ak to niekto zaklincuje radou typu choďte radšej do kostola a spoľahnite sa na boha, neviem či sa mám smiať alebo plakať. A čo tak spoľahnúť sa radšej sám na seba, ha?

lost

0vecka, cize by som sa preniesol do alternativnej reality ? (v podstate minulej, alebo by som rovno "vytvoril" dalsiu (jednu z nekonecna) alternativnych realitu ?

ta3

Elaa, ona nepyta celkom nic, je na Tebe, ci a kolko jej das, asi vobec nic by sa nestalo, keby si jej vysvetlila, ze momentalne nemas na to, vyzerala velmi ludska, ale pravdaze klamat jej nemozes, pretoze Ta okamzite odhali, ja som jej vtedy pred par rokmi dala asi 50 SK, ale uz sa nepamatam, ci to nahodou nebolo aj viac, ono ludia ked ju pocuju aka je presna, su sami od seba ochotni zaplatit a tych penazi vobec nelutuju, ludia s ozajstnymi schopnostami za svoje sluzby nepytaju peniaze, pretoze to by bolo zneuzivanie schopnosti, ktore im boli mimoriadne dane a udajne mohli by tuto schopnost stratit, to len take vestice, ktore stratit nemaju co, nehanebne pytaju a to nie male prachy