ospanlivost, bolesti havy, a ine...

Príspevok v téme: ospanlivost, bolesti havy, a ine...
majamigi

ahojte
mam taký menší problém. mam bolesti hlavy v oblasti spánkov a vyššie. s týmito bolesťami väčšinou prichádza aj veľká únava a ospanlivosť. myslím že so spánkom to nemám nič spoločné lebo pokým neprídu tie bolesti tak je všetko v poriadku. tieto bolesti mam už asi 2 až 3 mesiace poslednou dobou nemám chuť do jedla, tlak 120/80 mam 15 rokov a športujem. výsledky v škole mám veľmi dobré, pamäť v poriadku, oči v poriadku, EEG čisté (trochu zvýšená alfa aktivita), krv tiež nič neodhalila, zvýšená dýchavičnosť, železo v krvi je na dolnej hranici, výsledky na štítnu žľazu prídu o týždeň
vopred ďakujem za každý nápad (>.

01cicus

Ja mam podobny problem, len na mna dolieha ospanlivost uplne stale, takze ja ked idem do skoly musim vypit kavu pridem zo skoly spim zobudim sa vecer (ak vobec) ale zobudim sa unavena a zas spim a rano zas vstane unavena tak to riesim len kavou a tiez mam casto bolesti hlavy... co s tym mozem robit?

kostička

Vaša únava súvisí s nedostatkom železa,
organizmus je unavený,keď s tým nebudete niečo robiť bude to len horšie.Viem o čom hovorím,mám s tým skúsenosť.Samotné Fe Vám nepomôže.
Treba si organizmus vyčistiť a dovyživiť.
Teraz mám energie na rozdávanie.Poradím!
0907 784 064, -odkaz odstránený-

majamigi

neviem :D zabudla som ale viem že som sa pýtala doktorky či je potrebné aby som si nutne kúpila železo ale vravela že ak chcem tak môžem ale že to není nič súrne
a nejak som to vylúčila lebo som si myslela že by doktorka zistila že to je preto a nemusela by ma posielať po ďalších doktoroch ale skúsim .... nič s tým neskazím :) ďakujem (>.

PILI-LILI

moze to byt tým zelezom na hranici normy, tiez mam tak, kolko si mala? ja mam pod 7 a spala by som stale, teraz som si kupila zelezo, budem ho brat