Toto je sci-fi

Príspevok v téme: Toto je sci-fi
Scifi

18ročná mladá baba . Može mať každého na ktorého prstom ukáže, je inteligentná a milá. Doposiaľ však nemala žiadneho chalana, nezažila ako chutí bozk ani ju ešte nikto nedržal za ruku. Už 5 rokov je zalúbená do chalana. kt jej city (asi ako jediny) neopatuje, zrejme o nich ani nevie ale ona netusi ako sa k nemu dostat. Je to vobec mozne? Kde to zijem...

lost

Scifi

hmm

no dam sem jeden pribeh:

Exisutval jeden muz, relativne mlady, a chcel odist a daleko.. ale jedna zena ho milovala nadovsetko.. a tak ho nechcela pustit.. avsak si uvedomila ze mu tym ublizuje, a tak ho nechala odist. aby bol stastny a robil to po com tuzi. dve desadrocia ho milovala. bola s nim takmer kazdy den. cize laska bola extremne silna. ale verila mu, verila ze ho dobre vychovala na to aby ho mohla pustit do sveta...

sice je to ina forma lasky, ale toto ma napadlo, ze niekedy ked clovek niekoho miluje, tak je niekedy nevyhnutne "nechat odist" :/

mimochodom je to zaujimave kolko ludi "trpi" na tuto vec... uz so mtu videl naozaj vela ludi, vratane mna :P

ale ako to vyriesit.. no prave v tomto momente nemam tusenie...

Scifi

wonderbra...(skoro) kazdeho a mozno jeho nie a ak aj ano neviem ako sa k nemu dostat..neviem mozno to je hanblivost co mi to nedovoli

Scifi

vreteno- neviem co je to zac...zo zaciatku to bolo strasna zalubenost ktora presla do akehosi zvyku ze " ved tento sa mi paci a lubim ho tak preco by som mala mat niekoho ineho ked ineho nechcem"

Scifi

ha- ja som nepovedela ze je to o mne ale ani ze to o mne nieje...to teraz nieje podstatne podstatna je tato zvlastna situacia...nad ktorou sa pozastavujem

lost

"...zrejme o nich ani nevie ale ona netusi ako sa k nemu dostat. "

pokial je to mozne (teda ak nema napr dobry klapajuci vztah) tak mu to daj vediet a pouzi svoju bojovnost aby si sa k nemu "dostala" :)

skusala si to uz ?

laskonka111

že môže mať každého na ktorého prstom ukáže...no tak asi nie, no ale aj to sa stáva, a ako to že netušíš ako sa k nemu dostať, to je taký nedostupný?