Antikoncepčná náplasť

gina

Baby neviem ako vy,ale mne to hovadsky liezlo na nervy,že mám na tele prilepené niečo,takže som to musela ztrhnúť a dať si tabletku.Je to hrozný pocit že máš niečo na tele,no a aj to vidieť.Takže u mňa víťazí tabletka

lilianna

Ahoj pohotový moon_driver..
Nemala som vôbec prehľad o nových druhoch antikoncepcie. Ešte ta naplast ako tak ale krúžok, ani vo sne by ma nenapadlo, že vôbec niečo take existuje Ja som doteraz poznala len Cilest Takže som dostala od Teba cenne rady. Predstav si , našla som tu stránku o liekoch s príbal. letákmi Vyhladala som si EVRA a Nuva ring.
Takže to tam všetko je super vypísané.
To ale neznamená, že nebudem potrebovať radu:) Ešte sa musím vrátiť k tým obrázkom tej náplaste a krúžku fakt milá pridaná hodnota:)CTRL+V...J00J!:)

No ooo myslim si vzhľadom na podané info že do tých odborných kruhov zapadáš...

Spoločnosť? Ked ja neviem po latinsky:)

Takže: Skákal pes pres oves...:)))

danka_x

Ja som skoro rok pouzivala naplaste, ale mala som zaludocne problemy, takze som ich musela vysadit.
Inak drzia perfektne, prezili aj kazdodenne kupanie na dovolenke a ani ju nevidno na podbrusku. Keby som nemala zaludocne problemy, urcite sa jej nevzdam.

moon_driver

janka.... tie naplaste drzia dobre, jedina "nevyhoda" je ta, ze ide leto a ked budes pobehovat len tak v plavkach, tak tu naplast vidiet.
.
a ked sa to tak vezme...aj tabletky schovane v kabelke su diskretna antikoncepcia

moon_driver

ahoj blondata lilianna :-)
.
Som rad ak som aspon trochu pomohol. Naplast aj kruzok su nove formy HAK a netreba sa bat do toho ist.
.
nooo... niektore pismenka sa mi pri pisani predbiehaju a niektore sa nasilu tlacia tam kam vobec nepatria, takze ..... bol sam na Marse, pracovne :-)
.
Kruzok by teoreticky nemal vypadnut, jedine co by mohlo vadit, tak to ze by priatelovi vadil pri vymennej "navsteve" Mars/Venusa :-))
.
a psa ti nenechame len tak skapat

moon_driver

Andrej.... dakujem za pozvanie...neviem ci som z odbornych kruhov, ale pohybujem sa/pracujem v kolose slovenskeho zdravotnictva :-)
.
ak bude dobrá téma tak sa urcite pripojím... a tutok lilianna mi bude robit spolocnost...aj s naplastou :-))

janka

Ja by som si určite vybrala Nuvaring, čo som aj v konečnom dôsledku urobila.Určite sa bojím menej pri krúžku, ako keby som sa mala s náplasťou kúpať a pod.Mám rada svoje súkromie a diskrétnu antikoncepciu.