Vianocny darcek pre deti z detskeho domova - Kosice

Príspevok v téme: Vianocny darcek pre deti z detskeho domova - Kosice
anandang

Ahojte!

Chcela by som darovat par vianocnych darcekov detom z detskych domovov, niekde tu v Kosiciach...

Viete o nejakom projekte???

Na strednej sme mali moznost zapojit sa do peknej akcie pre deti z DD, kazdy si vybral pohladnicu, ktoru dieta vytvorilo, bolo tam uvedene jeho meno aj vek a tomuto dietatu kazdy pripravil vianocny balicek, v ktorom boli hracky, skolske potreby, sladkosti, nejaka drogerka ak islo o tinedzera... plus maly listok s pozdravom...

Velmi sa mi to pacilo, chcela by som nieco take urobit aj tento rok, navyse mam doma kopec super hraciek, ktore nevyhodim, lebo su zachovale a hodnotne a doma ich nemam chut skladovat, lebo ma to obmedzuje, nemam rada vela veci okolo mna...

Na nete hladam takuto vec pre KOSICE, ale zatial neuspesne, tak pisem tu, ci niekto o niecom nevie... pred tym nez kontaktujem priamo DD...

Vdaka(:

anandang

vdaka, len ja som chcela skor nieco pre konkretne dieta, konkretneho adresata, ale samozrejme, ak nic take nenajdem, urobim to sposobom, ktory si spomenula :)

anandang

vdaka, len ja som chcela skor nieco pre konkretne dieta, konkretneho adresata, ale samozrejme, ak nic take nenajdem, urobim to sposobom, ktory si spomenula :)

dobra vila

Ved necakaj na nejaky projekt, pokojne sa chyt a zavez svoje darovene veci priamo do detskeho domova :). Adresu DD v KE najdes lahko cez google, myslienka je velmi pekna, uz len zrealizuj... isto sa ti potesia!!