Chudnem - začnite so mnou

Príspevok v téme: Chudnem - začnite so mnou
Sakine

Zdravím :) Tak som rozmýšľala, že chudne sa lepšie kolektívne ako samostatne - aspoň sa máme ako motivovať :P Tak vopred oznamujem, že téma je založená pre tých odvážlivcov, ktorí to myslia vážne, len nemajú odhodlanie začať :)

Mám 18 rokov, 176 cm a približne 70 kg (nevážila som sa radšej.. až o týždeň :D ) Mojim cieľom je dosiahnuť vysnívaných 60kg. Možno 59 aby to dobre vyzeralo :D

Dnes som sa začala aktívnejšie hýbať, a plánujem každý deň 30 minút na bežiacom páse. Striedam vždy 8 minút rýchla chôdza "do kopca" a potom 2 minútky behu. Celé sa to zopakuje 3x.
NEPLÁNUJEM DRŽAT ŽIADNU blbú diétu - lebo všetci vieme, že to nefunguje a spomaľuje to metabolizmus. Naozaj perfektná stránka -odkaz odstránený- odporúčam.. Pokúsim sa zmeniť stravovacie návyky - celkovo životný štýl. Taká ako som teraz som nebývala. Vždy som športovala a bola som tak normálne priemerná :) Ale posledný pol rok... Rozhodla som sa nedávať si ciele presne na dni. Ale do prvého teplého dňa na krátke gate by som chcela mať moju vysnívanú hmotnosť :D Tak prosím, pridajte sa ku mne nech na to nie som sama :)

tarbenka

Môžem sa aj ja pridať. Od nedele začínam s update. Cítim sa fajn, a hlavne vôbec nehladujem, a na sladke mi už akosi neide chuť. A čo je fajn u nás je aj obchodík, takže som si nakupila jogurty na cely týžden puding to je s kodom UP1, muku a tiež nejake cestoviny, mohol by tu niekto prihodiť nejake dobre jedlo, dúfam,že sa tu budeme častejšie stretávať

peťa.vetrova

ak by ste mali niekto záujem o zdravé chudnutie, veľmi rada pomôžem z vlastnej skúsenosti.

moj mail: petra.vetrova@gmail.com

vandik

Ak vám môžem poradiť tak mňe osobne pomohla ZUMBA zatancujete si a zhodíte ja som sama schudla o 1 kilo co som to tancovala len 5 minut.Tak to len skuste. :)

katinaaa

Ahojte pridavam sa tiez :o) mam 170 cm a 68 kg za posledny rokm som pribrala 6 kg.chcela by som vazit 60 kg,Na sztravu si davam pozor 3 den.Jem kazde tri hod.male porcie,absolutne vylucujem cukor,isty cas aj ovocie,a prilohy ako ryza,zemiaky.

natalia293

Ahojte, môžem sa ešte pridať?? Mám asi okolo 65kg, výška 168 cm a chcela by som ísť na 60-61kg, vždy po zime musím zhadzovať, zatiaľ sa mi to vždy podarilo, tak dúfam, že to vyjde aj teraz...takže začínam v tejto chvíli a zajtra pridám aj cvičenie...

misela1988

buublinka ahooj.. jasne mozme si pisat a pomahat :-) no ja mam dietu už asi 5 dni, a schudla som už kilo a pol.. stale sa vazim :-)) denne vipijem asi dva litre cistej vody alebo s citronom.. na ranajky si davam Fit chlebik s lucinou s paradajkami a potom jogurtík (Activia ) na obed ako co ako kedy... napr si robim rada na pare kura so zeleninou na pare.. kupujem si tu mrazenu.. potom olovrant.. jogurt a neake jablcko a potom na veceru tiež neake jablcko :-)) stale ale vyjedam po veceroch.. ale kupujem si iba zdrave veci a cerealne.. napr chlebiky, a fit tycinky, ked mam chut na sladke.. hlavne si vsade vsimam kolko ma co KJ.. a cvicim na boky.. normalne doma pred telko si davam v lahu neake cviky na boky :-) a hlavne pijem vela vody.. ziadne dzusy ani mineralky ani cola :-)) to je už minulost :-((( a to prejedanie je najhorsie po veceroch... inak som pocula ze sa pribera aj z jablk.. ale podla mna je to hovadina :-)) a ty kolko vazis a merias?? kolko chces schudnut za ten mesiac? hmM? papa drž sa ;)

buublinka

ahoj misela1988: pridala by som sa k tebe s schudnutim lebo tiez to ide so mnou dole vodou a to idem o mesiac a nieco na ples.. mohli by sme si pisat co sme jedli a tak :) aj ked ja sa stale neviem rozhodnut ako mam jest.. ty co planujes mohla by si napisat cca co budes cez den jest? dikk

misela1988

caute baby.. ja mam ten isty problem.. mam 168 cm a 63 kg... za mesiac idem na dovolenku, a potrebujem súúrne schudnut.. lenže teraz po vianociach som strasne pribrala..(2-3kg) je to dost, pretoze to na mne vidno... mam problemy hlavne s bokmi, bruchom, a vsetko mi to ide aj do ruk, a pribrala som zevraj aj v tvari :-(( asi sa zošaliem , pretoze musim schudnut do plavok.. som už na dne, a este k tomu som stale v ladnicke.. Cítim sa ako prasa, furt sa vážim, a pozorujem... dala som si predvcerom dietu, cely den som nic nejedla a baby verte mi , mala som 62- to znamena, ze za jeden den nejdenia som schudla dve kila :-)) to co by bolo potom keby som sa prinutila nejest po nociach a cvicit.. mozno by sa mi to podarilo... len nechce sa mi samej chodit do posilky.. kupila som si aj parny hrniec aby som sa zdravsie stravovala.... nepoznate neake fajn recepty? :-)) alebo neake cviky na brucho a na boky.. dajte hociake tipy...dakujeeeeeem :-)

Mijuška

ahojte baby...ako sa darí? :))
ja teraz neustále makám v posilke a chodím sem-tam korčuľovať...všimla som si, že mi teraz hlavne pomohol ten pitný režim.. aspoň 2 litre vody denne a fakt to pomáha :)
len tá zelenina mi už lezie pomaly aj ušami :D