hanblivy chlapec

Príspevok v téme: hanblivy chlapec
sisi123

zdravim vas:)chcela by som vediet nazor niekoho ineho,lebo uz neviem ako dalej :D...poznam jedneho chlapca,pozname sa par mesiacov,posledny cas vyse mesiaca chodime spolu vonku,je to vsetko pekne,len som myslela,ze padne aj nejaka pusa a nejak nic.aj stale si poviem ze uz mu dam ja bozk,ale stale sa nejak zaseknem a nic:/..pritom stale mi pise vola,tvrdi ze sa mu strasne pacim je mu so mnou super,aspon podla jeho slov.dokonca dvakrat som unho spala,ale na inej posteli jasne,bavili sme sa,pozerali filmy:)len este som sa s takym hanblivym chlapcom nestretla a tak neviem ci mam spravit prvy krok ja,hoci ja som v tom tiez hanblivejsia,len doteraz stale zacal prvy krok chlapec

sisi123

vdaka za rady:)na jednej strane som aj rada,ze tak pomalsie,ze netlaci hned..mozno je to tym,ze predtym mal niekolkorocny vztah jediny..tak s tym objatim to skusim:)

ta3

nemusis ho hned bozkavat, zvlast, ked aj Ty si hamblivejsia, staci, ked sa k nemu pritulis, uvidis, aka bude jeho reakcia, predpokladam, ze Ta objime a potom uz k prvemu bozku by nemalo byt daleko, s hamblivymi chlapcami, ktori maju malo alebo ziadne skusenosti s dievcatami, treba postupovat velmi opatrne, aby sa nevyplasili, inak tieto chvile, ktore prave zazivas, prve dotyky, prve bozky su velmi krasne, vela stastia