Tehotenstvo v 19?

Yamielle

Premyslali sme ze by sme sa prestahovali potom neskor bud do Bratislavy alebo do Rima.Dost to mame premyslene:) trosku mam obavy s toho ci sa mi pocity nezmenia a zistim nakonie ze to neni to co chces( tymmyslim usadit sa)

zusska.

yamielle podla mna vek nie je problem,v 19 uz kazdy ma vlastny rozum.mne sa ma syncek narodit vo februari:D,bol planovany,ale aj tak ma to nakoniec zaskocilo a mala som vela zmiesanych pocitov na zaciatku a to mam 28...takze hlavne si to premysliet,ci si naozaj pripravena sa"usadit"..kazdopadne toho,ze je z inej krajiny by som sa nebala,moj manzel je amik a nehodlam dopredu vymyslat katastroficke scenare..poznam kopu parov z rozlicnych krajin a ziadny problem!

Yamielle

On bude mat v januari 22 :) viem vlastne rozmyslam ci este trosku nepockat, akurat ze velmi tuzim po babetku a citim sa pripravena.

lioness_01

Yamielle: neviem koľko rokov má tvoj priateľ, ale predpokladá, že je od teba o hodne starší.
podľa mňa by si mala ešte počkať a premyslieť si to. na tehotenstve ako takom v tvojom veku nie je nič zlé, nie si predsa 15ročná puberťáčka, ale fakt by som počkala ako sa vzťah vyvinie. Hlavne by som sa ho spýtala skôr na svadbu, či si ťa plánuje vziať a tak...

Aja02

Yamielle: V prípade, ak by ste mali spolu deti a rozišli by ste sa boli by to veľmi komplikované. Práve v nedeľu som čítala v novom čase o Slovenke, ktorá odišla od Taliana, vzala aj ich deti (deti sa narodili v Taliansku, no občianstvo mali aj slovenské), a potom ju udal na políciu za únos. On chce deti k sebe, ona ich chce mať tu. Toto nie je sranda. Daľší prípad napr. Katarína Azab. Muž jej uniesol dieťa a už dva roky nevie, kde je.Ja ta nechcem plašiť ani odrádzať, je to tvoj život, no mysli trochu aj dopredu...

levanderka

pokial vsetko toto splnas co bolo dole napisane, nevydim problem. ak mas pracu, si zabezpecena, mas kde byvat.a hlavne mas chapaveho priatela co ta podrzi, tak ano. a nechcela by si mu navrhnut svadbu? ze ako by sa zachoval, ci ma vobec v plane si ta vziat alebo nie. ja by som este toto urobila. teda ja osobne by som sa najskor asi vydala ale kazdy ma nato iny nazor :)

smii

skus pockat este rok. Za ten rok navstiv priatelovu rodinu a nejaky cas tam pobudni. A jeho zober k vasim na slovensko. Skus si ho takto vyskusat v roznych situaciach, a zistis aj to, ako bude reagovat tvoja rodina na neho a jeho rodina na teba. Ak ste obaja mimo vlastnej krajiny a rodin, spravte sa prirodzene inak, ako v domacej krajine. Tiez je velka pravdepodobnost, ze v Irsku neostanete navzdy. Taliani su velmi rodinne zalozeni, preto sa jeho rodinu a pribuznych oplati ozaj dobre spoznat este skor, nez sa stanu aj tvojou rodinou

Thomasis

podla mna na tom nieje nic zle...nemas 15 rokov...a ked citis ze si na dieta pripravena a mate sa radi tak nieje o com