Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zub a bolest ruky?

Príspevok v téme: Zub a bolest ruky?
Worko

Moze nejak suvisiet neprerezena osmicka vlavo dole, ktora tlaci na pod istym uhlom na vedlajsiu 7micku s bolestou v ramene? Uz nejaky cas ma pobolieva lave rameno a vystreluje to jemne az do dlane. Mam taky pocit, akoby to sposobovala neprerezana lava 8micka na spodku, alebo vyliecena 5ka, v ktorej mi zubarka nasla hlboky kaz, dala na 20 dni vlozku a potom mi to bielou plombou uzavrela. Mam totiz taky divny pocit z tej 5ky potom, ako mi ju zubarka uzavrela.

DAKUJEM

zubaarko

zubky, celuste su inervovane hlavovymi nervami (trojklanny nerv), a rameno zase miechovymi nervami (brachial.pletenec), vermi priamy suvis to nema ;)

presne tak oddychni si, stym ramenom ti moc neporadim, ak boli supni si niaky Veral, ci Fastumgel, alebo ine antireumatikum, a co sa tyka zubkov tak to pekne k zubarke po novom roku, 5ka sa da urcite preliecit, a tu osmicu sa dohodnite, ze date von, nech mas pokoj ;)

Worko

Stresy velmi nemávam a hlavne som chlapec :P . Každopádne hrávam vyse roka - raz týždenne 90min amatérsky floorbal (niečo ako hokejbal, ale jemnejšie). Pravdepodobne to bude z toho. Od niekolkych ludi som pocul, ze nerv prechadzajuci rukou - ramenom prechadza i spodnou celustou. A ked mam take mensie podozrenie, ze mam mrtvu plombovanu 5ku dole (este aj na rovnakej strane), tak mi to prislo divne a napisal som prvykrat na toto forum.

Cize mozem byt kludny a trosku si oddychnut od sportovania, tak? :)

DIK, ze si tak skoro odpisal.

zubaarko

nie, nemoze ;) priamy suvis to mat nemoze, to su uplne ine inervacne oblasti.

je ale mozne ze ak ta tie zubky pobolievaju ci ominaju, tak si len ztej bolesti "unavena" a trosku precitlivena preto citis napr. to rameno.... poznas to, mas stresy, tak ta boli "vsetko" ;)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zub a bolest ruky? - Fórum - ZDRAVIE.sk