Som z toho mimo,lutujem vsetko

Príspevok v téme: Som z toho mimo,lutujem vsetko
Niki,,ddddd

Cawte mam 18rokou a mala som skoro70 sexualnych partnetou,vsetko lutujem okrem jedneho mojho frajera mala som to v priebehu dvoch rokoch je to strasne moj zivot sa tocil len okolo toho pekny chalanou penazi atd.teraz sa samozrejme kazdy vysral som sama ako prst mavam depresie a chcem zomriet,stretli ste sa uz s niecim takym?ako sa mam z toho dostat?nic ma nebavi len doma sedim a nudim sa cumim so blba to je moj den:(

alchemist

je zaujimavy je ten zivot, ty mas 18 rokov a si mala 70 partnerov, ja mam o par dni 26, a nemal som ani jednu partnerku...

berem_Drogy

Niki to snad nemyslis vazne ;D
"Musimta sklamat daleko byvas :("
Uboziak si chcel vrznut a ty mu takto odpises? how sad

NIKI ___DIII

Musimta sklamat daleko byvas :(a aj tak by som sa s tebou nestretla zas by si bol len dalsi z tych co by ma vyuzil diky ne

misohirko

to je vystaraha pre dalsie zeny podla mna, asi tamti co si ich mala budu brat ako ku..u,nic viac, a asi to povedali aj ostatnym kamosom,(baba na pobavenie), zmier sa s tym, zi novy zivot. skus najst novych kamosov

Niki,,ddddd

diky za vase nazory cim dalej tym viac si uvedomujem ze sme naozaj rozny a lisime sa svojimi potrebami a vsetkym vlastne aj nazormi kazdy ma na to iny takze dakujem ano uz to nechcem ale nieedy nad tym rozmyslam a to je zle a potom mam chut jest a jest ked si na to spomeniem a potom len kila na vyse a nechcem vkuse priberat a chudnut

macka26

ale prosim ta , neumieraj, cely zivot mas pred sebou... trosku si to prehnala, ale tak co, zivot ide dalej a zmenit to aj tak nezmenis... ale trochu sa krot, lebo je toho fakt dost...

Bezny Janko

V prvom rade, wow. Je my smutno ked pomyslim nato ze su na svete mlady ludia co do 18tich nazbierali tolke secualne skusenosti. A vacsinou baby, zo starsimy chalanmi D:

K veci, zameraj sa na seba. Na skolu, na svoje zaluby.