Tabletka PO

sandysue

tak to ze je panna nic na veci nemeni, otehotniet mozes na prvykrat (aj ked toto si myslim, nie je vas pripad)...a den po menstruacii nie je plodny den, za predpokladu, ze ma cyklus okolo tych 28 dni a viac...inak tak mimo, ja som tiez vzala tbl PO po mojom first-time, az teraz spätne viem zhodnotit, ze nebola treba...ale ten stres narobil svoje...v kazdom pripade drzim palce

sandysue

ci jej to bude robit problem dopredu nevies, fakt je to velke svinstvo, ale pre pokoj duse to chapem, sama som ju vzala pred par rokmi...len aby sa to nestalo pravidlom, tabletka PO sa nesmie uzivat casto

lemmy

cez tieto bohove sviatky ako pozeram ani nasa non stop lekaren nieje otvorena, cize nic?ako priatelke to robit problem nebude nakolko je velky hypochonder, tabletka by ju urcite na najblizsi mesiac velmi ukludnila

sandysue

sanca je podla mna minimalna, i ked je...spermie prezivaju na vzduchu len myslim do 2 minut...a na druhu stranu tabletka PO nie je prave lentilka, mne z nej bolo riadne zle zopar dni, rozhadze cely zensky organizmus

lemmy

ako som pisal prvy krat som sa spravil, cize som len utrel ruky servitkou, pokracoval prstami a potom uz normalne do ust, len toto no ze mohlo nieco ostat na prstoch, ale urcite som vytrel do sucha, cize kupit tabletku pre istotu?ci niet sance?