Surne pomooc

Príspevok v téme: Surne pomooc
Zuzulka3

chcela by som sa spytat mala som sex a pretrhol sa nam kondoom ani by som o tom nevedela keby som nebola na gynekoloogii a doktor mi z vagini vytiahol kusok gumy:(( povedal mi na to len ci sme si to s partnerom nevsimli a ze keby som neprisla mohla som si privodit pekny zapal.. lenze boli sme strasne opityy tak sme si to ani nevsimli a nebol to ani moj partner len nahodna znamost lenze tabletka eskapele uz teraz nezabere uz je neskoro ..a boli ma dnes cely den v podrusku moze to byt priznak tehotenstva ??..styk sme mali pred styrmi dnami..

silviklh

veru ,este som nepocula,zeby pri roztrhnuti kondomu zostalo trosku gumy vo vutri?to co je za blbost?albo aky to bolo kodom preboha,to musela byt teda kvalita! a nahodna znamost..nemam slov..tiez nejdem riesit tvoju hlupost,ako lioness-

lioness_01

Zuzka, ja tvoju hlúposť nebudem riešiť, ale skôr sa mi zdá, ako keby šlo o znásilnenie a nie o dobrovoľný sex...

mne sa už aj ten kúsok gumy nepozdával... totiž ak sa pretrhne kondóm tak len tak bežne neostáva kúsok gumy v šuške...

pozri, ku gynekológovi choď ak ťa niečo bolí, ale kvôli tehotenstvu nemusíš, to ti zistí až keď bude meškať menzes

Zuzulka3

fuuf to dufam ... ale aj tak je stale mozne som tehotnaa kedze sa roztrhool... a ja casto nesexujem takze mozno aj nake podrazdene alebo nieco lebo on mi tam aj daco strkal naky vybrator ja neviem bola som opita ( len prosim ta teraz moju neskutocnu hlupost neries) a druhy den ma bolela cela suska aj mi tiekla krv ja neviem co sa dialo pred tym mi nikdy po sexe netiekla krv..no tak mam ist zasa asi na tu gyneklogiu ale ja som tomu dktorvi nepovedala ze mi tiekla krv..

lioness_01

po 4 dňoch určite nemáš žiadne príznaky tehotenstva...

tehotenský test sa robí až keď už mešká menzes, skôr zo nemá zmysel...

a o interupcii nemusí vedieť nikto - len ty a tvoj lekár

AdamKrt

No takto rychlo plod urcite nerastie, aby si to citila. Skor po navsteve gynekologa, ked sa tam vrtal, alebo prave po tom kondome, uz sa tam mohol robit hlien, aby vypudil ten zbytok kondomu von...

Zuzulka3

A este nieco o interupcii by musel partner vediet ??.. mam s toho naozaj depku už ... a tehotensky test po kolkych dnoch sa moze robit lebo nechcem cakat az na kramy cim skor tym lepsie to vediet :((