FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Silny liek na spanie

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Silny liek na spanie" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Psychické / Osobné problémy
    bibba29.12.10 23:56??.??.71.46

nie som si ista, ci som tuto temu nevytvorila uz vcera (ak ano, ospravedlnujem sa, ze sa opakujem, ale nejak som ju nevedela najst)

k veci... hypnogeny, zopiclony, dormicumi (ci jak sa volal) mi nic nerobia.

existuju silnejsie lieky na spanie?

to neni mozne ze ja si musim dat aj styri tabletky. a aj tak spim len 5 hodin... prosim dajte tip ak mozte. fakt diky

• sponka14.08.14 22:52??.??.47.252

Sasanasa,je mi ťa ľuto.Ja si robim doma trakcie namiesto liekov.Prečitaj si o tom niečo....

• sasanasa14.08.14 22:23??.??.28.254

Dobry vecer ja mam neskutocne bolesti chrbtice som dva krat opetavana v segmente L5s1 ani jedna operacia neproniesla osoch mam zial len 37 rokov a dcerka 4 SOM ZUFALA a uz nevladzem momemtalne som nastavena na opiaty Targon ktomu uzivam 3 AZ 4 KRST DENE 60 KVAPIEK TRAMALI DALEJ GABAPENTIN AJ PO UZITI OPIATI MAM NADALE BOLESTI CO MAM ROBIT JE TOVNA UZ NA ZBLAZNENIE DAKUJEM na spanie uzivam gerodorm no musela by som pojest asi celu krabicku aby mi spanok premohol boledt toto uz je zufalstvo.

• Januska71705.03.14 11:28??.??.148.78

..este som zabudla dodat, dolezite je tiez nerobit z toho tragediu ked sa nevyspite, proste trebe vydrzat stavy, ked ste ako matoha :-) a trpezlivo pokracovat v dodrzievani dobrych rad a vitamin. doplnkov

• Januska71705.03.14 11:10??.??.148.78

Ja som sa s nespavostou trapila vela rokov a uz je to lepsie, po tom co som si zvykla na urcite ritualy ako napr. caste prechádzky na cerstvom vzduchu, lahka vecera najneskor o 6-tej, pred spanim radsej kniha ako televizor, a pri knihe vzdy popijam nejaky caj ako medovku, valerianu, lubovnik...dobra je aj zmes na spanie od M. Trebenovej (Zdravie z bozej lekarne), tu si lahko vygooglite, ale musite si ju sami namiesat. Ja som s tym nemala problem vacsinu z tych bylin som zohnala v lekarni v Eurovei. Aby ste zosilnili ucinok tychto cajov, je dobre s nimi uzivat aj magnezium a vit.B. Dobry je aj Sisak bajkalsky (bud tinktura alebo tabletky), ten sa mi zatial podrilo zohnat len cez Internet. Cokolvek z tychto prirodnych prostriedkov si zvolite je dobre a naozaj pomahaju, len netreba ucinok ocakavat hned po 1-2 nociach, treba trpezlivost a vydrzat ich brat dlhsiu dobu, niekolko tyzdnov a potom popr. vystriedat s inymi doplnkami...Dufam, ze vam tieto rady pomozu, lebo viem ake peklo je nespavost.( Chemiu by som uz nikdy v zivote na spanie nebrala, ani keby som tyzden v kuse oka nezazmurila, v puberte som bola zavisla od rohypnolu a to bolo este vacsie peklo ako samotna nespavost!)

• erekcia2420.02.14 08:31??.??.83.97

Zopiclone mi zabera uplne perfektne a necitim sa druhe rano ako zbity pes.

• joe556415.02.14 20:24??.??.4.186

fuj to svinstvo Chlorprot. ja som z toho skoro zomrel. nedával by som ani svojmu nepriatelovi. Mne nemali prečo dávať, ale lekári radi robia z bezbranných ľudí pacientov.psychiatria je len obchod s ľudmi a hlavne ide o veľké peniaze!!!!

• Lulita09.11.12 23:19??.??.36.191

aha, stara tema vytiahnuta, tak nic

• Lulita09.11.12 23:09??.??.36.191

ked jej nepomahaju silne hypnotika, tazko jej pomoze caj, treba CT hlavy, ci nieco neblokuje tvorbu melatoninu a ak su funkcie v poriadku, tak jedine psychoterapia, ak beries antidepresiva, tak tie su pricinou nespavosti, treba zmenit lieky

• tabletka55509.11.12 23:02??.??.32.37

ahoj,

vyskúšaj čaj - z valeriány, medovky, materinej dúšky

• dankol09.11.12 22:49??.??.86.138

vies co je dobre prestan brat tabletky a vyskusaj liecbu v tme najdez to na nete a funguje to

• pan d.27.09.12 20:52??.??.12.217

Ja beriem na spanie antidepresiva a hned zaspim. Podla mna je to len docasne, aj ja som mal obdobie, kedy mi lieky nic nerobili. Podla mna by si to mala konzultovat uz so psychiatrom.

• zlatica27.09.12 20:16??.??.135.244

zdravím,ja by som chcela vediet či je možné si lieky na spanie zakupit aj bez receptu,mne raz dali u nás v lekárni ale ta už nefunguje,bol to rohypnol,ale teraz je to hypnogen,alebo su aj iné?

• Carie06.09.12 18:26??.??.224.23

Ja som v minulosti tiez skusila brat lieky na spanie, ucinkovali mi ale len na zaciatku. Neskor mi kazdy liek prestaval ucinkovat, ze som si musela dat stale viac liekov aby to malo rovnaky ucinok. A nikam to neviedlo. Najlepsie na dobry spanok je psychicka pohoda. Ja som nevedela spat, ked ma nieco velmi trapilo, ked som sa pohadala s priatelom a pod. Lieky je dobre brat len docasne, urcite nie dlhodobo.

• marylinew06.09.12 18:23??.??.76.190

Ahoj bibba, tiež som mala po rozchode s bývalým problémy so spánkom. Potom sme sa s bývalým chceli k sebe ešte vrátiť, avšak som zistila, že už medzitým mal inú. Ja som sa dostala do strašných úzkostných stavov a snažila si nahovoriť, aby som to vôbec neriešila, veď sme boli už rozídení. A vtedy to úplne začalo. Začala som užívať Stilnox, potom Hypnogen a napokon Zolpidem.Postupne som dávku zvýšila na 2 tabletky, keď sa zotmelo a ja som zbadala posteľ, tak som dostala strašný strach z toho, že zase spať nebudem. Čiže ja som už potom neriešila problémy s bývalým, ale problém z nespavosti, zo závislosti na BZD, nakoľko som bez nich už zaspať nevedela a dokonca sa mi už vyvinula aj tolerancia na 1 tabletku a musela som dávku zvýšiť. Napokon som si povedala dosť a vybrala sa k psychiatričke. Tá mi predpísala Oxazepam (na úzkosť) a antidepresíva...Oxazepam som asi po mesiaci užívania našťastie postupne vysadila a dokázala som zaspať aj po AD. a teraz už neužívam ani tie :) týmto mojim príbehom by som ťa len chcela motivovať k tomu, aby si sa vybrala za doktorkou, tá ti isto pomôže...uvidíš...a vlastne, čo je hlavný dôvod tvojej nespavosti? Totiž nespavosť je len syndróm, potrebné je odstrániť hlavnú príčinu, ktorá ti nedovolí spávať...

• bibbba04.09.12 20:20??.??.109.203

zase nejaka moja trapna tema. trapas :D

• edst04.09.12 18:20??.??.120.76

na ukludnenie su dobre kvapky Notfalltropfen-dostanu sa kupit volnr v Rakusku v lekarni, ked budes kludna tak budes aj dobre spat.Davaju sa 2 krat denne po 1-2 kvapkach do pohara vody

• AdamKrt19.06.11 16:48??.??.230.13

Zavolaj na cislo 158. Tam Ti fundovane poradia.

• eclipse19.06.11 16:31??.??.22.73

Ahoj, chcel by som sa váss spýtať či nepoznáte nejaký liek...pretože by som potreboval uspať priateľku minimálne na 1hod...ale potreboval by som taký liek aby sa hneď neprebudila...pls poradte mi!!!

• lenk_a13.04.11 20:41??.??.7.140

bibbba suhlasim s lekarnikom..ja uzivam calixtu ale to Ti nepomoze lebo antidepresiva Ti musi predpisat psychiatricka..a hlavne ona vie co Ti zaberie pretoze kazdy pripad je individualny..na Tvojom mieste by som ju co najrychlejsie vyhladala...

• lekarnik13.04.11 19:34??.??.250.243

Krky... Zolpidem, Stilnox - nenavykove??? Hej, Diazepam, Xanax su navykovejsie, ale to neznamena ze po par tyzdnoch uzivania hypnotik 3.generacie, kde patria tie vyssie spomenute lieky, sa nevytvori zavislost a navyk... tj. nezaspis bez nich, ale casom uz ani s nimi a je nevyhnutne stale zvysovat davky. Zazila som par zufalych vystupov, ked sa pacienti v lekarni dozadovali dvakrat tyzdenne 20-tabletkovych baleni spomenutych liekov. a po tom, co jeden zhltal 10 tabliet za noc skoncil v nemocnici.

tym aj pre bibbu - ked si vo faze 5 zopiclonov na noc, nepovedala by som ze je to v pohode. a skusat nieco silnejsie uz urcite nie. zavisla uz bohuzial si, najlepsie by bolo zacat to riesit cim skor u doktora, naklepsie hned a povedat, ze mas tento problem. nie pytat dalsie a dalsie lieky. lebo tym si zavislost len prehlbis a bude sa z toho kolotoca dostavat tazsie. drzim ti palce, viem ze to neni lahke, ale mojej kamaratke sa to podarilo - takze nie je to nemozne. drz sa a hlavne - zacni to riesit, lebo je to problem!

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Vyberte si dovolenku s poriadnou zľavou! Zľavy až do 90% so 100% Garanciou spokojnosti.

^ Späť na vrch