alergia na kravské mlieko

Príspevok v téme: alergia na kravské mlieko
zabka222

mám alergiu na kravksé mlieko takže teraz nejem nič, sú to tri dni čo mi to povedali na pohotovosti (16r.!) ani ma nikde neposlala nič...usúdila to z toho že keď som mala 3 roky tak som mala tú alergiu ale že som z toho už vyrástla atď. ale teraz sa to vrátilo .........prečítala som mnoho článkov o tom ale nikde ni je napísané za kým mám ísť ďalej a ani doktorka mi nič k tomu nepovedala keď sme jej včera volali a do konca týždňa má dovolenku...
chcem vedieť za kým mám ísť (arelgológiu, gastro,...???)kde? môžem jesť napríklad dobošku (Mila) poliatu čokoládou ? a ešte povedeala že to nieje alergia na laktózu ale na kravské mlieko ! môže mi nikto poradiť?

anjelik9

skus sa u doktora vypytat na alergologiu možno ti dačo da čo ti to potlači takže ak by si nahodou niečo take zjedla vypila nebolo by to take hrozne ako predtym... ale da sa to aj pekne odsledovat ktore potraviny ti robia problem a ktore nie ako na ne reaguje tvoje telo... mne napr robi problem laktoza ale alergiu nemam dam si do toho laktazan a je to v pohode... ty ked si sa dostala až na pohotovosť tak si určite mala nejake ťažkosti ked si bola mala tiež si mala alergiu spytaj sa maminy čo všetko ti vylučila čo si jedla a tak možno si ešte pamäta