Nejedzte v cinskych restauraciach!

Príspevok v téme: Nejedzte v cinskych restauraciach!
inngridka

cestovanie.aktuality.sk

v cechach vcera odvysielali v spravach reportaz o brutalnom zabijani psikov a maciek, ktorych maso sa podava v restauracii. vietnamci tam kradnu psov z dvorov, utulkov, z ulice...
kozusiny psov a maciek sa bezne pouzivaju na vyrobu malych kozusinkovych ozdob a aj celych kozuchov.
a napriek tomu, ze na Slovensku je to uz vec pomerne znama, najde sa clovek co si povie: "no a co, hlavne ze mi chuti..."
to kde sme uz, ze zereme psov? nie je nahodou pes odpradavna priatel cloveka?

t333

co to video od inngridky?
to video od inngridky je nejaky podoprny argument k tejto teme?
dokazuje to video ze v cinsky restauraciach na slovensku robia jedla zo psov a maciek?

vevericka

vajicka domace, ryby od znameho a ostatne maso od sukromnikov pripadne z retazcov v zahranici, kde je popisane, kde to dane zviera bolo zabite, vyberam miestnych chovatelov, ktori su pod kontrolou este nieco si chcela?

0vecka

nevim mne je to suma fuk ci to meso psie alebo kuracie ak ma podobne vyzivove hodnoty.... inaq nexcem byt mudry ale nema psie meso inu farbu?? neviem, pytamsa.

vevericka

tak schvalne daj link, pretoze aj ked som to do vyhladavaca dala po cesky naslo clanky tvojho typu, ktore vlastne boli kopie( znova slova udajne) a potom naslo clankok magazinu dnes, kde v spolupraci so statnym veterinarnym ustavom skotrolovali vacsinu ceskych azijskych a cinskych restauracii a ziadne psie maso nebolo ani genetickymi testami potvrdene..maximalne zamienaju kuracie vs. morcacie..a plus jeden clanok kde aj cinska vlada samotna chce teto bludny zvyk zakazat..o madarsej afere nic..

inngridka

vevericka
a robis nieco proti tomu? ci len polemizujes? ja nejem maso a vajicka mam domace... a psov inak tiez nekonzumujeme