Očné tiene

Príspevok v téme: Očné tiene
jackee

Hľadám kvalitné očné tiene za prijateľnú cenu. Zaujala ma ponuka značky e.l.f., ale nenašla som o nej žiadne konkrétne informácia. Potom sa mi pozdávali pigmenty NYX pearl, ale neviem odkiaľ ich objednať zo Slovenska, aby som neplatila dopredu. Ktoré očné tiene používate Vy?

Mala som takú minipaletku z avonu, také krémové, ale štípali ma z nich oči. Ale ináč sa mi zdali celkom dobré. Hľadám skôr nejakú sadu, sýtych (teda keď je farba fialová, nech nie je na oku bledunko orgovánová), dobre držiacich tieňov.

hassy

áno, lenže je rozdiel že ci danú kozmetiku vyrobia z lacných odpadových materiálov niekde v špinavom sklade,či v čistom labáku s kvalitnými látkami....neverím tomu že kozmetika ktorá sa dá kúpiť na trhu za pár centov je zdravotne nezávadná..

papaja

tie elf nie su nejak extra vyrazne to su uz ozaj lepsie tie ruby rose
dnes je z ciny vsetko a po tom,ako v kozmetickom teste porazil krem na oci z lidlu vichy ,dior a spol neverim na drahe znacky a premrstene ceny
ak si das bazu pod tiene budu ti drzat a vypadat pekne takmer vsetky
tu ma dobru elf za necele dve eura

levanderka

ja davam ohlad na zdravie ale su jedine, co ma v ociach nestipu :) a vsetky tiene su vyrabane v cine,teda skoro vsetko je tam vyrabane.a zakladatelka sa pytala na nieco lacne, preto som jej to poradila :) ja mam paletu ruby rose, mam samozrejme aj ine tiene ale tie mi vyhovuju.

hassy

lebo čínsky prechemizovaný šmejd... možno vyzerajú pekne na očiach, ale toľko rôznych látok a chemikálií koľko do nich dávajú... myslíš že prečo sú také lacné? :) treba brať ohľad aj na zdravie trošku, nie len na to čo dobre vyzerá :) ale samozrejme ak tebe to vyhovuje... je to len môj názor :)

levanderka

hassy preco ruby rose nie ? :)nie je to ziadna znacka nejaka excelentna,ale mne vyhovuju asi najviac.dermacol boli tiez fajn ale vyzerala som skoro pri vsetkych odtienoch uplakane.a gosh su na mna syte velmi

hassy

NYX sú úžasné, zo SR ale moc nedajú objednať nikde, jedine baby na mimibazare ich možno objednávajú, ale chcú tiež peniaze dopredu.. ja som ich kupovala na e-bay, máš tam záruku vrátenia peňazí, netreba sa ničoho obávať... ruby rose by som už zase na seba nedala... :/
inak sú perfektné MAC, ale tie sú predražené, gosh sú tiež dobré, mám ešte pár od Lancome, ale tie majú skôr jemnejšie farby

hviezdicka*

perfektné su Dermacol, ja pouzivam praskove,super konzistencia, aj dobre drzia. Kamoska pouziva Dermacol penove a tiez si ich chvali. Ja mam ale mastnejsiu plet, skor sa mi hodia praskove. Zdaju sa mi lepsie ako Max Factor, ktore som dovtedy pouzivala

maria1113

ja osobne som bola spokojná s očnými tieňmi bourjois, dostaneš ich vo fun parfumérii, alebo skús pozrieť aj iné napr. v predajni Pupa.