Pokus o prvy sex HELP pls

janekMY33

skus si to pretrhnut sama aj tak zeny ocakavaju najveci sexualny zazitok na svete ked je to prvy krat ale Dievcata mi daju za pravdu ze to tak neny ze casom to je az najkrajsi zazitok

mima666

Klaudia..
ziaden strach mala som podobny problem, tiez dlho mi to trvalo , prvy krat to bolo hrozne bolelo to aj druhy krat ,,,potoom som povedala dost ale postupom casu som zsitlia ze bez sexu nechcem zit cely zivot a tiez som m ala podobny problem ,,,a nakoniec jeden pekny vecer to slo , naoazaj to zavisi aj od partnera aky je , ci je citlivy...nezny...neboj sa nicoho z vlasntej skusenosti viem ze sa netreba bat, netreba predvidat a vidiet to negativne len sa treba naoazaj uvolnit , predohra tiez patri k tomu , bez tej to nepojde a naozaj sa uvolni daj si pohar vinka pred tym mozno pomoze a naoazaj si to v halve musis povedat a nejak sa uvolnit potom aj tam dole a musis byt presvedcena ci to naoazaj chces a s tym clovekom s ktorym to prave prezivas ,,,a povedat si anochcem to uplne sa uvolnitt a mylsiet na to aky je to super pocit a ake je to peknee ked ste splinuty v jedno telo ,,, je to uzastny pocit tiez som sa bala a po prvom raze to vtedy to bolo super bola som uz odhodlana ist dalej skusat nove veci a nakoniec sa mi to tak zapacilo ze som to chcela kazdu noc a postupne sa mi to zapacilo natolko ze som to chcela aj 3x za noc a potom to slo lahko a super len naozaaj sa treba len uvolnit a zaviisi to aj od cloveka s ktorym sa ides milovat ci je naoazaj ten pravy a tiez musi mat trosku strpenia,,,a neboj sa nicoho nakoniec sa to zapaci aj tebe )))drzim palceky nebojjj ....... mala som ten isty problem a bolo tazke sa dostat do mna aj po 10raze ale ak som zmenila partnera (nebolo to koly tomuto )s tym novym to jednodudcho prvy krat neslo a druhy krat som sa natolko uvolnila ze to slo a tak sa mi to zapacilo a teraz som zistila ze sex je super ,,,,, je to pekne a eset s clovekom ktoreho lubis ,,,,))drzim palceky nebojj nie si sama co ma podobny problem ,,, )

Articoka1

A on je panic ? Musis byt fakt vzrusena a skus ho nasmerovat, aby vedel kde presne sa ma trafit :)Musis sa uvolnit natolko, aby si sa roztiahla, lebo inak to bude tazke.A ked to nepojde, nech ti ho tam proste vrazi aj cez tu kost...neze by ti ju zlomil, alebo co, ale chlapi su niekedy az prilis opatrni a jemni. Bude to sice trosku boliet, ale aspon ho tam konecne budes mat:D Prijemny sexualny zazitok ;)