Endokrinologicka Angela Hricova

Lenka202

Ja k nech chodim uz roky.. Mala so velke uzly na SZ. Posledna biopsia mi vysla nejednoznacne a na zaklade toho som si nechala SZ vyoperovat. Neviem ci som urobila dobre. P.Hriicva tvrdila, ze opakovanie biopsie nema zmysel.Ked som sa neskor rozpravala s inym odbornikom, tvrdil, ze som si mala dat urobit opakovanie biopsie, nakolko vzorka nebola dobra, kedze v nej bolo vela krvi. Asi preto to vyslo nejednoznacne.... :-( Mne u nej chyba skutocny zaujem o vyliecenie pacienta. Tak ako vacsina endomrynologov riesi len naslexky, nie pravu pricinu choroby. mate strumu??? Paci sa hormon... Mate uzol? Sup stitnu zlazu von. Roky mi padali vlasy a potila som sa, ona vzdy t rdila, ze to nie je zo SZ. Je moja chyba, ze som svoju chorobu viac nestudovala, ked to malo este zmysel.Mozno by som vedela, ze aj strava me vplyv na strumu( ze som sa mala vyhybat tzv. strumoidom, ze som mozno mala doplnat niektore vitaminy ako selen, mozno jod)...taketo rady by som cakala od endomrynologa, ktory je naozaj dobry.