Mužská príťažlivosť...

Príspevok v téme: Mužská príťažlivosť...
Hrianka

Mám istý problém, no neviem či niekto mi ho bude vedieť objasniť. Ide o to, že mám partnera 4 roky. Dá sa povedať, že je to môj prvý, lebo pred tým to boli len krátke romániky. Problém spočíva v tom, že je to úžasný chlap avšak dosť mi prekáža, že som nikdy pri ňom nepocítila tie spomínané motýliky v bruchu, keď ma bozká necítim nič, keď sa ma dotýka je to rovnaké...To, že nie som lesba to viem. Medzi naším vzťahom sme boli raz na dlhšiu dobu rozídení. No pri žiadnom chlapovi som takéto pocity nemala. Aj keď bol čistý, voňavý a dá sa povedať ideálny nič...bol to len chlap. Preto by ma zaujímalo či existuje taký typ žien ako som ja, že nedokáže takéto pocity v sebe mať alebo je niekde chyba. Či už vo mne alebo v partnerovi. Ďakujem

monika11

nelly, dakujem za nadej :)))))),
statistika vsak uz svoje povedala, a to 1 x za 40 rokov, v 80 uz budem mat asi ine problemy :),

tymto ale aspon sme poukazali,aj na inu tvar nevery,
kto je vlastne "obetou"? :)

monika11

mas pravdu,
ti co tento pocit nepoznali, nemozu tusit, o com to je,
je to moja skusenost,
preto, ak by som mala moznost aspon este raz tieto pocity zazit, spravim to bez vahania,
ale mam obavy, ze uz mi to osud nedopraje, pretoze to bol prave ten jediny muz, co tento pocit vo mne vyvolal, nikto iny to nedokazal,

je to ironia,

Nelina27

chemia musi byt a motyle tiez :-))) je to uzasne na tom vztahu, hlavne zo zaciatku, neda sa to s nicim porovnat a kto to nezazil, asi len tusi o co prichadza... verim hrianka ze raz stretnes muza, pri ktorom to bude iskrit a mozno to bude prave vtedy ked o to nebudes stat a vobec to planovat:-)

Hrianka

Život je o riskovaní a tiež som vždy bola proti klamstvám, ale do tvojej situácii sa teraz viem vžiť, lebo keď to človek po celý život neprežíva tak to musí pôsobiť na psychiku. Mala som kamarátku, ktorá žiaľ už zomrela. Mala muža, s ktorým vychovala 4 deti avšak svojho muža nikdy úprimne nemilovala. Sex s ním ju nebavil, len sa trápila no mala ho rada...Nikdy nezažila tie krásne pocity a už ich ani nezažije...a práve nad tým sa mi pozastavuje rozum...čo ak strácame čas a prichádzame o to najkrajšie?

Hrianka

Ja som si vážne myslela, že som jediná na tomto svete, ktorá ma takéto problémy. S mojím partnerom som už dosť dlho, čo je dosť nato, aby som ho teraz len tak poslala k vode dá sa povedať, že pre nič za nič...tiež som z toho dosť vyvedená z rovnováhy. Dá sa povedať, že často som premýšľala či robím správne, že som s ním, ale vždy som to nechala tak. No prerástlo mi to cez hlavu a keď včera mi povedal, že má motýliky v bruchu, keď ma bozká, opäť sa mi vynorili myšlienky či robím správne, že som s ním...možno prichádzam o tie najkrajšie chvíle...no na druhej strane je jednoduché povedať, rozíď sa, keď s niekým plánuješ budúcnosť...:( mám pocit, že akokoľvek sa rozhodnem bude ma to trápiť.

monika11

ked tak rozmyslam, stale som mala mnoho obdivovatelov, no nikdy ma nikto z nich nepritahoval, a vobec ma nezaujimali,
bola som spokojna s mojim zivotom,
az teraz tento jediny a v tomto veku mi rozhadzal vsetky pocity, neviem, preco prave on, ale od prveho stretnutia v tom bolo nieco ine,
tak neviem, bud je to len chemia, alebo je to on, ktoreho mozes stretnut iba raz za zivot,
v mojom pripade vsak prisiel neskoro ):

Hrianka

Takže z toho potom usudzujem, že v každej žene sa takéto pocity môžu odohrávať, ale musí natrafiť na toho správneho...Len či je správne zahodiť 4 ročný vzťah s chlapom, o ktorom si myslím, že je úplne úžasný...Samozrjeme, ženy sa musia zamilovať vždy len do tých nepravých.