90" disco,dance...

Príspevok v téme: 90" disco,dance...
GiovanniX

Je tu niekto,kto aj v tomtom modernom svete ma rad/a disco pesnicky z roku 90" ?
Skupiny ako 2unlimited,mr.president,dj.bobo,e-rotic,Prince I.J.,C-Block,General Base atd.
moji rovesnici (+-22) cumia na mna ako na dakeho cudaka,ked pustim taketo pesnicky,akoze mam rad aj dnesne moderne daktore,ale tie prave disco pesnicky boli z roku 90" podla mna.

GiovanniX

lioness_01
neboj nie su sama,su vela ludi,len sa hanbia mozna priznat,lebo to uz nie je IN,pre väcsinu take pesnicky pocuvat...

lioness_01

Giovanni... a ja som si myslela, že len ja som podobne "postihnutá"... mám doma celkom slušnú zbierku hitov z tohto obdobia a dosť si na tom fičím... samozrejme, na počúvanie mám úplne inú sortu hudby ale toto sú také pecky... milujem to... :))))

jajka001_

inak beskyd, minule sme boli v noci kdesi v bare a bola tam tv, nejaka hudobna stanica, a co to tam pustali, tie nove pesnicky, na jedno kopyto, ta ista hudba, tie iste klipy, bez napadu, bez pribehu, bez myslienky. stale som cakala ze tam nieco pojde a nic, 10, 15 pesniciek, stale to iste
zlate 90te roky, veru. ale nie disco :) aj ked, tiez to aspon malo nieco do seba.

discofil

Milujem pesnicky z 90 rokov..... to su najlepsie.... ten moderny rap ako je rytmus nenavidim.... zlate 90 roky.....

GiovanniX

tak ano bol som maly :) ale brat,sesternice to pustali a ficalo to vkuse u nas :D a ja neviem,rad som si ich vypocul aj pred 5 rokmi,aj teraz a aj o 10 rokov si ich rad vypocujem
jajka001_ nepytal som sa ze komu sa nepacia :D
beskyd skupiny ako Iron Maiden,Judas Priest atd.to pocuva kazdy rocker,metalista do dnes,ja sam mam strasne vela rocku a heavy metalu,ale uz len dusou som rocker...
proste dnesne pesnicky uz su vsetky na jedno kopyto.Ale najdu sa aj dobre pesnicky v tejto dobe.Ale skor dnes ficim na vocal dance,trance,hlavne ked idem v aute...

beskyd

hej, shity to su. ale ked sa bavime len v rovine totalny mainstream tak v porovnani s tym co fici medzi deckami teraz je ten styl zaciatku 90tych rokov omnoho pocuvatelnejsi, taky veselsi, viac muzikalny. dnes je to nie len povrchne (co mainstream musi zo svojej povahy byt) ale aj casto samoucelne vulgarne od slovnika az po celkovy obrazovy a hudobny prejav. pripadne lacno sentimentalne bez napadu ako keby to robil stroj na vyrobu zvuku ktory nemoze byt viac ako kulisou do auta k motoru.

jajka001_

ty si musel byt hodne mlady ked toto fičalo, ja som mala asi 14 -15, tak ty si mal - 5? uprimne, su to strasne shity.

laskonka111

ja som si na tieto skladby spomenula asi pred tromi dnami, žeby som si mohla zaspomínať na mladé léta:) ale inak počúvam úplne niečo iné