ako funguje ludské telo

Príspevok v téme: ako funguje ludské telo
martinmlm .

mal som bežné civilizačné choroby a kedže ma nebavilo hodiny sediet v čakárni, a doktori mi s nimi aj tak nepomohli, /čest výnimkam, napr. urazová chirurgia je super a využívam ich služby pravidelne/ začal som intenzívnejšie čítat knihy. Napriek tomu, že každá má iného autora, informácie v nich do seba krásne zapadajú ako skládačka. vdaka tomu som 2 roky nebol u lekára ako pacient. NEVIEM VšETKO, nie som liečitel, ale ludia, ktorí boli ochotní si ma vypočut nelutovali toho.

martinmlm

delphia
sori,ale ste ma vytočili. A keby som to v sebe potláčal, tak sa mi zvýši tlak, doktor by mi predpísal tabletky, zničil by som si obličky a bolela by ma chrbtica. a tak sa vykričím a nemusím za doktorom a ešte ušetrím. (-:

ivana45

Martin, si zlaty. Ak mas takychto pacientov viac, si genialny. Naozaj, nech idu...
Tvoja adresa by mala visiet v cakarni u kazdeho ortopeda. Minimalne. Alebo aj u dalsich "studovanych hlav". A co
by.. u vsetkych.

Ako si tu pani "vzal do parady"? Napravil pokazenu energeticku drahu oblicky ? Ako si zlepsil pecen?

"výživové doplnky na podporu imunity a kostí mali za následok nárast váhy o 20kg" .. zaujimave. Ja by som si myslela, ze pani zjedla viac nez potrebovala.

delphia

martin, len tak dalej, mozno dotiahnes az na Nobelovu cenu :D

.... a v buducnosti prosim, svoj nazor prezentuj bez urazania druhych.

martinmlm

zbabelci

príčina: pri porodoch nastali zmeny v energet. dráhe obličiek/ pohl organy patria pod ne/
-obličky ovplivnujú kvalitu kosti všeobecne
-obaja rodičia so zlou pečenou čo sa u nej znásobilo
-zlé obličky+zlá pečen=oslabené bedrové klby, opotrebenie a strata chrupavky
-lieky proti bolesti poškodzovali pečen a zas sa to vracalo ku klbom, zápaly
-výživové doplnky na podporu imunity a kostí mali za následok nárast váhy o 20kg čo bola dalšia zátaž na klby plus bolesti križov
-operácia a zaradená do poradovníka na umelé klby

vo fegruári 2009 som ju do vzal do parády ja, v máji prestali bolesti krížov, v auguste robila 20km na bicykli, asi rok som ju už s palicou nevidel. nech idú do riti takí doktori

martinmlm

príklad pre vás:
38 ročná, 2 deti, 3a4 stupen opotrebovania bedrových klbov, v lekárskej starostlivosti 10rokov, stav zhoršujúci o paličke, ortopédom povolené 500m pešo na den, s tým že nech neráta že bude v živote normálne chodit, vyšetrenia po celom slovensku a jedna operácia na vyčistenie klbu... šTUDOVANé HLAVY

martinmlm

sade8
prosim doplnit:
-iné zdrav. problémy na prvý pohlad úplne nesúvisiace
-typ postavy/napr.chudá,šlachovitá, svalstvo stuhnuté,atd.. -pokožky/napr.svetlejšia, citlivejšia na slnko, kožne problémy.../
-tlak? malátna...
- povaha/ nervozna, netrpelivá...
-mala si nejaké očkovanie nedávno?
-porozmýšlaj čo sa zmenilo pred tým než to začalo
-na očne choď

delphia

vevericka, to mi jasne :D

lenze zivot nie je taky jednoduchy ako sa to tu snazi prezentovat. ak by to, co pise, platilo na 100%, nemali by sme napr. onkologicky chore deticky.