Trávenie-úprava

Provital

Phytho Chi je najlepší bylinný prípravok (tonikum) na svete. Je to zmes bylín a rastlín vyrobená na princípe tradičnej čínskej medicíny, ktorá má významný vplyv hlavne v prevencii. Jeho úlohou je jemne detoxikovať, harmonizovať a hlavne tonizovať organizmus. Účinnosť a význam tonika pre ľudský organizmus sa nedá ničím nahradiť, zvlášť v dnešnej dobe. Viac informácií nájdete na www.earthpower.cz. Oficiálnym dovozcom tohto produktu na územie Českej a Slovenskej republiky a Maďarska má spoločnosť Earth Power ME, s.r.o.

karate

Ak dovolíte, tu je konkrétne tel. číslo mojej známej, ktorá mi po 3 dňoch telefonovala a ďakovala za doporučenie PhytoChi (0905 542 159). Nie je to nijako zmanipulované. Koľkokrát si Vy sami dovolíte klamať? Na to predsa musí byť dosť silná povaha. Chcem pomôcť a mám vlastnú - vynikajúcu skúsenosť. Záver si urobte kľudne sami!

vevericka

kludne mozes pit aj acidko, neublizi, tiez obsahuje probioticke kmene, aj ked ovela menej ako probioticke kapsule, na skodu to ale nie je.ja pijem vanilkove, pomarancove ani jahodove mi nechutia do bieleho pridavam kakao

araz

to psylium užívam dva krát denne,ale ja na sebe žiaden účinok nevidím,neberiem ho kvoli problemom so stolicou - nemám žiadne,len som si chcela prečistiť črevá a vela ludí o tom písalo aké je to super,že im u toho aj splaslo brucho,ja naopak mám brucho stále nafuknute a to nehovorím,že ked zjem normálny obed,tak som ako tehotná,vody vypijem počas dňa min.3 litre čistej z vodovodu + zázvorovo pomarančový čaj

nikki.7

nečítala som si ostatné príspevky a tak poviem len za seba,stravujem sa úplne rovnako ako opisuješ už asi pol roka a možem povedat,že to pomohlo.

Tiež som mala dost vážne zdravotné problémy a po dlhej liečbe som presedlala na toto.

a k tomu acidku,ja pijem výlučne len ochutené,biele mi neberie.

karate

.. pozri "kickaTT", mne PhytoChi pomohlo a za tým si stojím. Ak Teba niekto niekedy
s niečím oklamal, tak to ma fakt netrápi, sorry. A propos, Psyllium sa tiež kupuje.

kickaTT

a sme doma...napis mi email...zas nejaky podvod jak vytiahnut z cloveka prachy =D

baby chcete dobre travenie? pite kazdy den cerstvy zazvorovy caj, vela pite vodu, a psyllium je tiez vynikajuce....ziadne ....pytokraviny za skvelu cenu a s vynikajucimi vysledkami hned od prveho dna =D

karate

PhytoChi je tonikum zo 16-tich bylín a pôsobí priaznivo na celý organizmus. Viac ale asi nemôžem napísať, myslím, že by sa to mohlo brať ako reklama...
Napíš mi na moju e-mailovú adresu, prosím.