Ake tampony pouzivate

NEnormalna

Tampaxy sú pre mňa najlepšie (aj čo sa kvality a použitia týka..) Tiež neviem, prečo ich v DMku prestali predávať :/ v Prahe ich tam majú stále.. ale našla som ich v Kauflande a Tescu :) uff

Filipova

Toto ma fascinuje, keď niekto do 2,5 roka mrtvej temy z nicoho nic vlozi clanok, ktory je tiez uz 3 mesiace prachom zabudnuty :-DD

drew

ahojte nechcem vás strašiť ale čítala som že jedno dievča sa porezalo pri zavádzaní tamponu tampax tu je link www.topky.sk- to dievča skoro vikrvácalo

susala

Ja som zatial skusala len ob mini, ale rada by som aj ine skusila... este len zacinam s menzes, a vlozku som nikdy neskusila (iba slipku-ina to je ako intimka?)
a s ob som celkom spokojna... su malicke... len keby aj moj prst bol tensi... :D

Kvety zla

A este k tym bielenym tamponom - v lekarni sa daju kupit nebielene tampony s aplikatorom, neviem ako sa volaju ale su strasne drahe.

Kvety zla

Ja pouzivam tampax. Su pohodlne, lahko rychlo a hygienicky sa zavadzaju, a nemusim mat ani stresy ze mi pretecie vlozka, staci ako poistka mala intimka, keby nieco. Nikdy som nemala pocit ze su iba ako vata, nepretekaju mi. Ostatne tampony mi nevyhovuju z toho dovodu, ze si musim pchat prsty bohvieazkam a to je dost neprakticke.
Inac som si vsimla ze v sieti obchodov DM ich prestali predavat, neviete preco?

Priyanka

Ahoj! :)
V minulosti som používala aj vložky aj tampóny (ob alebo naturella). Tampóny mi boli aj oveľa príjemnejšie ako vložky, ale striedala som to, aby som predišla riziku toxického šoku. Nemala som problém s tým, že oba ani naturella tampony boli bez aplikátora a ani mi nikdy nepretiekli (čo sa mi aj vo všeobecnosti zdá veľmi nepravdepobodné). Celkovo som ich považovala za úžasné riešenie. Ale to som ešte nevedela o spôsoboch výroby a chemického bielenia tampónov..
Momentálne používam menšturačný pohárik, ako ekologickú a zdraviu neškodlivú alternatívu. Ak by ťa to zaujímalo, pokojne sa ma spýtaj na skúsenosti :)